Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyamektol nagyon draga...

Anyamektol nagyon draga ajandekot kapok karacsonyra. Legszivesebben nem fogadnam el mert megbantanam oket. Nagyon rossz erzes miert vesznek minimum 80. 000 forintos ajandekot?

Figyelt kérdés

#ajándék #drága #rossz eqrzes
2016. dec. 20. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
gondolom valahogy a tudtukra jutott, hogy kell neked.. tipp, hogy honnan tudják?
2016. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha jól megy a bolt, miért ne? Vagy úgy gondolod, hogy túlvállalják magukat?
2016. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
az draga?
2016. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Én is drága ajit kapok,178ezrest, Mondtam anyumnak, hogy nem kérem,de ő szerette volna. Néha furcsa dolgok jönnek a szülőkre. Mond nekik kedvesen, hogy nem várod el tőlük és hogy megelégszel egy kisebb ajándékkal is. És ha még így is szeretnék akkor mást nem tudsz tenni. Fogadd el és örülj neki, hogy ilyen kedves szüleid vannak.
2016. dec. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod.

Csak a szüleid, ha megtehetik,akkor kire kéne költeniük? A szomszédra?

Nyilván a gyerekük vagy és örömet akarnak okozni. Legyél hálás és később ha tudod te is segítsd őket(amiben kell,nem feltétlen anyagiakra gondolok).

2016. dec. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
az nem is sok kb egy középgategóriás telefon vagy egy fél laptop vagy fél tv ára :)
2016. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha ennyire zavar, akkor fogadd el, add el, a pénzt tedd félre, és ne adj isten, de ha bármikor anyagi gondjaik adódnak, add oda nekik azt a pénzt. Tárolhatod a bankszámládon is, lekötve.
2016. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%

Figyelj...

A szüleid felnőtt emberek. Tudják, hogy mire költhetnek és mire nem. Tudják, hogy mennyi van a pénztárcájukban.

Értem, hogy nem akarod, hogy ennyit költsenek rád, de valószínűleg ha nem lenne, értelemszerűen nem tudnának miből vásárolni ekkora értékben.

2016. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Mert megtehetik. Kire/ mire költsenek ha nem a gyerekükre?
2016. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a házra vettek fel hitelt vagy adták el a veséjüket emiatt, akkor mi a gond? Örömet akarnak neked szerezni, ennyi. Fogadd el, köszönd meg szépen és töltsétek kellemesen a karácsonyt.
2016. dec. 21. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!