Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz meghívatni magamat a...

Gáz meghívatni magamat a rokonokhoz?

Figyelt kérdés
2023. júl. 15. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Akárhova gáz meghívatni magát bárkinek szerintem.
2023. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja.
2023. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Igen az.

Személy szerint rühellem mikor bármelyik rokonom célozgat, hogy jönne. Ha meg még képes hívatlanul megjelenni pláne.

2023. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
szintén nem örűlnék ilyennek. Hál istennek nincs ilyen ember a környezetemben! 😀
2023. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon gáz, szerintem nem véletlenül nem hívott meg.
2023. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
Én ezeket a pofátlan célozgatásokat direkt sosem "veszem". Vagyis mondom neki hogy jaja de jó lenne ha egyszer megnézné a lakásom, meg a krumplifőzelékem megkóstolná, hát majd egyszer talán, aztán szépen megvárom míg elengedi a témát :D
2023. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
nagyon
2023. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

#6: Marikám, rád ismertem! Igenis szívesen megkóstoltam volna a krumplifőzeléked, annak ellenére, hogy összeszűrted a levet az én Pistámmal! De most már savanyodjon rád az egész krumplis zsák!

Üdv: Julika

2023. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Julika, visszaadom Pistát, nem vált be ;)


Csere egy zsák krumplira?


Puszi, Marika

2023. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Gáz. Kivétel ha a nagyiról van szó, aki amúgy folyton kérdezi, hogy mikor jössz már. :D De amúgy tényleg, gáz. Mindenkinek van étele, nem szép dolog másra ráakaszkodni. Ha ennyire akar valaki programot a másikkal, akkor vagy ő neki kell áthívni a másikat, vagy neki kell őt meghívni valahova, de meghívatni magadat a másikhoz kellemetlen. Pluszba ugye ez az adott rokonnak készüléssel jár ez, mert nyilván az ember ha nem is készít valami ételt, akkor vesz valami apróságot, szóval ez a házigazdának plusz teher, mert még pluszban ezzel is fáradoznia kell és nyilván erre is költenie kell. Egyszerűen pofátlan így másra ráerőszakolni magadat.
2023. júl. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!