Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában elég gyakran...

Mostanában elég gyakran bedurran az agyam, akár kis dolgon is és van hogy másokat, páromat megbántom. Mit kéne változtatni és hogyan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:16
 1/7 mnoel ***** válasza:
Én is igy vagyok,de az okot nem tudom.Már gondoltam valami stresszoldó gyógyszerre.
2010. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A stressz okozza. A nem alvás, a rossz élmények. Legfőképp a stressz okozóját kell megszüntetni.
2010. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én abbahagytam a fogamzásgátló tablettát. Nekem (mostmár állíthatom) ettől voltak ilyen tüneteim. Pedig nem is emiatt hagytam abba, így én is meglepődtem hogy mennyit változtam az elmúlt 6 év után mindössze 4 hónap elteltével, persze pozitív irányba:)
2010. okt. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nálam leginkább munkahelyi problémák vannak,persze próbálok nem gondolni rá, de mégis bennem van. Már 1x kaptam egy ilyen gyógyhatású enyhe nyugtatót, de nem szedem és nem is tudna megnyugtatni.Már elkezdtem 2 hónapja edzeni, heti 3x, de úgy érzem ez is kevés...
2010. okt. 13. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyasmi okozhatja, amit frusztrációnak hívnak. Azt jelenti: egymásra halmozott harag, ellenkezés, sérelmek lenyelése. Pl: munkahelyenszidnak, hogy mindig késel. A párod reggel, nem hogy segítene, hátráltat, vicceskedik, esetleg gúnyol. Ezért harag, séreéem sikertelenség érzése keletkezi benned. Egy darabig bírod miután hazamentél, de ha valaki megkérdezi milyen volt az iskolában, jobb, ha kibírd
2010. okt. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a problémákat a pároddal. Nem mindig szerencsés hazavinni a munkahelyi gondokat, de szerintem ebben az esetben segítene.


Próbálj többet aludni, szexelni a pároddal, menjetek el sétálni, főzőcskézzetek együtt.


MagneB6 is segíthet, illetve ezzel is próbálkozhatsz:


[link]


Gyógynövényes tabletta, teljesen természetes. Engem kicsit lenyugtatott vizsgaidőszakban.

2010. okt. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van olyanom, de majd a másikat kipróbálom amit írtál.
2010. okt. 14. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!