Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában szörnyen életunt...

Mostanában szörnyen életunt vagyok.2 tragédia is történt az utóbbi időben a családban. Mit csináljak, ha változtatni szeretnék ezen? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Nincs kedvem semmihez se, se a tanuláshoz, se a haverokhoz.Nincs egy célom se, vagy ha van nem teszek semmit se, hogy megvalósítsam ezeket az álmokat.
2010. jún. 23. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Lehet, hogy csak serdülőkori dolog ez. Sok tini átesik ezen az időszakon. Ha nincs kedved a haverokhoz, meg hogy kimozdulj, legalább ülj ki a szabad levegőre 1-1 órára naponta. A friss levegő csodákra képes, ne punnyadj egész nap odabenn, mert csak punnyadtabb leszel. Ilyenkor kicsit erőszakosabbnak kell lenünk magunkkal, kényszerítsd magadat kicsit, hogy csinálj valamit, és ne csak a falakat vagy a tv-t bámuld. A tv lerohaszja az agyadat. Ne fordulj be, mert minél jobban befordulsz, annál nehezebb lesz kimászni belőle.
2010. jún. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Tudom mit érzel. Két hónapja halt meg mindkét nagymamám. Akkor én is így éreztem. Nem akartam senkivel beszélgetni, zenét hallgatni, nevetni. Csak ültem a szobámban és sírtam vagy egyszerűen nem csináltam semmit. De muszáj volt kimozdulnom és magam mögött hagyni a dolgokat. Ami megtörtént, azt már nem tudod visszafordítani. Beszél ki magadból, találj valami elfoglaltságot, mert ez így nem állapot. Legtöbbet magadnak ártasz azzal, ha ezt csinálod.

Az előttem szólónak teljesen igaza van. Ne bámuld a tévét, menj ki a levegőre!! Ha kell, akkor sírj, ha kell, ordíts!

2010. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Új célok kellenek, legyen az bármi!
2010. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem fél éven belül halt meg az anyukám és a mamám, nagyon nehezen teszem túl magam a történteken, csak rájuk tudok gondolni és azokra a szép időkre amikor még éltek...hihetetlen ez az egész!:(
2010. jún. 23. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!