Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám és a lánytesóm?

Miért ilyen anyám és a lánytesóm?

Figyelt kérdés

Mintha ők külön életet élnének, és nem velünk. (Apám fiútesóm és én)

Ha beszélek hozzájuk, le se szarják, vagy együtt beszélgetnek vagy telefonoznak. Ha én szólok vagy akiket leírtam feljebb valamelyiknek mindenért idegesek kb. Ha én nem szólnék hozzájuk szerintem ők sem szólnának hozzám.


2023. júl. 18. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%
mert jó nagy köcsögök..
2023. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Lehet unnak titeket
2023. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2# Hát de így ez mégis mi a f*sz? Megunja valaki a saját gyerekét? És érdekes módon a tesóm is megunt mindenkit?

Nem tudom olyan fura.

2023. júl. 18. 21:42
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon megváltozott anyám, talán kapuzárási pánikja van? Már kb. 40 éves és elkezdett képeket rakosgatni magáról, ha valamit főz azt is kirakja, olyan fura.
2023. júl. 18. 21:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod hány éves a saját anyád? A 40 meg azért nem olyan idős. Te hány éves vagy?
2023. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

én 42 vagyok és igen, néha unom a gyerekeimet.


Miért ne unhatnam? Attól hogy a gyerekem attól még én is ember vagyok és amióta megszültem őket állandóan pattogok nekik mint valami cseled. U N A L M A S.


Nyilván nem mindig pattinthatom le őket de néha úgy érzem, és lesz.rom ki mit gondol, hogy néha egy nyavajas fél órára lopjanak már le rólam..


Dolgozom, háztartást vezetek, évekig keltem a kis szarosokhoz, nem ihattam meg vagy terhes voltam vagy szoptattam őket, aztán jött az ovis korszak aztán az állandó esti tanulás a rohangalasok ilyen edzésről olyan edzésre.. stb stb.. szóval igen.. unom néha és igen.. békén hagyhatna néha.



hagyd te is anyádat békén.. amúgy meg milyen kapuzárási pánik..? 40 évesen... na ne rohogtess... anyád most van a nőiesség csúcsán

2023. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj 6-os de olyan jót nevettem rajtad.😂😂😂
2023. júl. 18. 22:05
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Hát ezen én is nevettem 6 os jó kivagy🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 csak panszkodni tudsz örülj neki hogy megélhetted eztis.
2023. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
:) anyukadon is sztem inkább nevess.. ne hibaztasd.. néha tényleg fárasztó ám állandóan minden szirszarra ugribugrizni a gyereknek. Ok.. az se normális ha letojnak de valahol meg tuti O is néha unja a banánt..
2023. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
8. nem csak panaszkodni tudok de itt mit áradozzak at anyaság gyönyöreiről? Nem kell aggódni.. van sok szép is az anyaságban de valljuk már be, azért egy kiskamasz, kamasz, tini gyerek nem a felüdítő társaság.. max ő hiszi azt magától.. amúgy uncsi.. csak mondom.. akkor is ha a sajátom..
2023. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!