Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és a lánytesóm...

13 éves vagyok és a lánytesóm 16. nem jövünk ki jól. Miért nem? Tanácsokat kérnék, LÉGYSZI SEGÍTSETEK (többi lent)

Figyelt kérdés
szóval az van ,hogy a lánytesómmal nm jövünk ki jól, sőt nagyon roszul nincs egy kedves szavunk egymáshoz najó esetleg egy évben 5x 6x kedvesek vagyunk ..de olyan rosz ez nekem , mert szeretném ,ha jóba lennék velel mint egy normális testvérpár ..De nem mindeig csak veszekedés veszekesés és veszekedés.. ebben mind 2-n hibásak vagyunk de én szeretném ha jóra fordulna az egész ..azt érezzük hogy egyikünk sem szereti amásikat..pedig én szeretem de ha folyton vitázunk akkor ez nem érződik ..Segítsetek légyszi adjatok tanácsokat! lehet ez még másképp ..mikor majd nagyobbak leszünk sem fogunk jól kijönni? szerintem nem szeret engem mint testvér ..köszi a normális válaszokat és meséljetek ti is a testvéri kapcsolataitokról köszii
2012. aug. 21. 17:21
 1/7 A kérdező kommentje:
De nem..mindig csak veszekedés, veszekedés és veszekedés..(bocsi elírtam)
2012. aug. 21. 17:24
 2/7 anonim válasza:
Ez elég fura .o,o Mármint én nagyon szeretnék egy nővért , akitől tudnék örökölni meg minden .Amúgy azt nem hiszem , hogy soha nem jöttetek ki jól ,legalábbis nem ismeretlenek vagytok , persze minden testvér össze szokott veszni ...elég gyakran tapasztaltam énis , de vannak időszakok mikor tök jól kijövünk :) Én azt tanácsolnám , hogy beszéljetek minél többet , mond el gondjaidat és ő is az ővéit , mert lehet aggasztja valami azért ilyen dühős...vagy mond minél többet neki h szereted vagy öleld meg vagy ilyesmi ...lehet segít .amugy ha tényleg nem ,bezsélj erről a szüleidnek .:d sok sikert !
2012. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nővérem 5 évvel idősebb de kb 16-17 éves koráig utált engem. Mindig árulkodtam meg ilyenek :D

Sose lehetett minket egyedül itthon hagyni mikor kisebbek voltunk mert kékzöldre vertük egymást, egyszer majdnem kirugtam a (csont) fogát. Aztán valahogy javult, de nem tudom, hogy hogy. Ma már elmond nekem titkokat meg tök jól kijövünk, pár éve nem gondoltam volna, hogy ilyen jó kapcsolatunk lesz főleg, hogy utált. Ha tudod, hogy mit nem szeret benned próbálj változni de nem biztos, hogy úgy jó lesz mert szerintem ehhez ő is kell. Próbálj vele beszélgetni valahogy. Biztos van valami ami mindkettőtöket érdekel vagy segíteni tudtok egymásnak.

15/L

2012. aug. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem ugyan úgy mint neked 3 évvel idősebb nővérem van, én most 21, ő 24

amikor annyi idősek voltunk mint ti most, mi is állandóan veszekedtünk, szüleink a hajukat tépték miattunk, olyan dolgokat vágtunk egymás fejéhez, hogy hihetetlen...

egyszerűen nem tudtunk nemhogy kedvesen, de még átlagosan, közönyösen se kommunikálni, a tizenéves korunk abszolút így telt el

nagyjából 3 éve, hogy megváltozott ez, úgy magától, észre se vettük, de egyre több közös programot tudunk szervezni 2-esbe is (mozi, vásárlás, sütés-főzés anyuéknak stb) szüleink nélkül (azelőtt egy légtérbe se voltunk úgy hogy csak 2-en)

ma már normális a kapcsoltunk és egy csomó mindent megbeszélünk

persze hogy vannak viták most is, de érettebben kezeljük

szóval szerintem ez a korotokkal jár és kinövitek

2012. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1.komizó..hát tényleg h nm jövünk ki jól egy évben 5x 6x :( s ez annyira rosz legszivesebben egyke lennék mert általában sokszor idegesít s én is őt de nm akarattal amugy a szüleink mindig rénkszólnak ,hogy ne veszekedjünk mert az fáj nekik látni :( a multkor elvitt a sulijába akkor jöttünk ki utoljára jól és hülyültünk elvitt kajálni ő elmondta az ügyeit és rámbítza hogy ne mondjam el senkinek és én is ugyanigy nm mondjuk el de mégis csak veszekszük :(..de a multkor is odamentem szépen és köszöntem nki megölteltem de semmi ..egyszerűen nm jó így semmi :-s
2012. aug. 21. 17:35
 6/7 A kérdező kommentje:
2.komizó köszi szépen :D..mi szerencsére azért nm verekszünk de ugy ordítunk ,hogy az vmi ..3. kommentelő neked is köszii :D remélem ,hogy tényleg jóra fordul de amugy VELE NEM LEHET BESZÉLNI :(:(:(
2012. aug. 21. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű:

Te 13 éves vagy. Ha beléptél a pubertásba, épp csak elkezdődött. Ő 16 Lassan túl van rajta, és mindjárt felnőtt.

Nem vagytok egy korosztályban (még). Te az ő szemében egy idegesítő húgi vagy, aki csak púp a hátára.

Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy egy 13, és egy 16 éves gyerek között nagyobb a különbség, mint a 16 és a 19 évesek közt.

2012. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!