Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » KIt választanátok ha mindenkép...

KIt választanátok ha mindenképp választani kell? a lánytesótok vagy a feleségeteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Feleségem, ugyanis vele éled le az életed és nem a lánytestvéreddel....
2011. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
lánytestvéremet
2011. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
57%
háát ha a feleségeddel nagyon nagyon szeretitek egymást és nincsenek köztetek bonyodalmak akk őt talán. de nem igazán tudom mert a lánytesóddal meg együtt nőttél fel. miért te ilyen választás elé kerültél? mert ha igen akkor talán abban tudunk segítei hogy ne keljen döntened.
2011. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
asszonyt ezret lehet találni, testvér csak egy van
2011. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Nekem van egy bátyám, meg egy vőlegényem, szóval én nő vagyok, de nem tudom, mire érted, hogy választani kéne. Mindkettejükért megtennék sok mindent, a bátyám volt mindig a példaképem, Ő a testvérem, nagyon jófej srác, a vőlegényembe pedig szerelmes vagyok, Ő is rendkívüli srác. Ha a fél vesém kéne a bátyámnak, odaadnám, ha a vőlegényemnek, akkor pedig valószínű, hogy odaadnám.
2011. ápr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
64%

De az biztos, hogy a testvér mindig testvér marad, a feleséggel/férjjel pedig annyira megutálhatjátok egymást, hogy az életben nem beszéltek többet.

23/L

2011. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Miért kéne választani? hogy melyiket lökd a szakadékba? nem nagyon tudod elképzelni olyan szitut, ahol feketén-fehéren válsztani kéne. Magyarázd már el.
2011. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Szituációfüggő.


Olyan nincs, hogy MUSZÁJ választani, ilyen csak akkor lehet, ha egyikőjük választás elé állít. Na, azt nem választanám, aki ilyet kér tőlem.

2011. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudjuk, milyen helyzetben, milyen háttérrel, milyen szempontból kell választani. Pl. én futni inkább a tesómmal megyek, de szexelni a feleségemmel szoktam.
2011. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
a testvérrel is megutálhatják egymást
2011. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!