Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont az én papám haldokl...

Miért pont az én papám haldoklik? Mért őt viszi el a rák? Miért? :'(

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 10:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincsen válasz.

Nagyon sajnálom.

2010. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, sajnos sok embert visz el fiatalon vagy viszonylag fiatalon a rák. :(((
2010. okt. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
A reánk mért csapásokra általában nincs magyarázat. Magam is egy nagy keresztet cipelek...
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs egyedül, nagyon sokan rákosak és mind ezt kérdezik. Szomorú :(
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Apukád, nagypapád? Hány éves?
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Két napja temettük el édesapámat. Miért? Igen ilyenkor keressük a miérteket, de amíg élt mellette voltunk, bátorítottuk, sok-sok szeretettel vettük körül. Életet kaptunk, de nem tart örökké. Legyél mellette, símogasd a homlokát, te is megnyugszol, és ő is. A búcsú mindig nagyon fáj, de az a tudat, hogy megtettél érte mindent, oldja majd fájdalmadat.
2010. okt. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezen rágódtam, amikor először az édesanyám, utána egy évvel pedig az édesapám ment el, hosszú szenvedés után. Sajnos erre nincs válasz, ilyen az élet, ki így, ki úgy kénytelen elmenni. Együttérzek veled. Próbáld most félreteni a saját fájdalmadat és minél többet segíteni, mellette lenni. Beszélgessetek sokat, és ne félj kimutatni és mondani is neki, hogy mennyire szereted.
2010. okt. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor tettem már fel ezt a kérdést ugyanilyen szituációkban. Válasz persze nincs. :(
2010. okt. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
A nagypapám, 54 éves..a tüdőrákot leküzdötte, az agydaganatot is,de tegnap előtt rosszul lett, bevitték a kórházba, telinyugtatózták, de azt mondta a főorvos, hogy kész vége..valószínűleg pár nap (!) alatt kialakult egy újabb tumor az agyában. Most jól van, eszik és iszik is,sőt még viccelődik is, de akkor sem tudom felfogni, hogy ő itt fog engem/ minket hagyni.Annyira összetartó család vagyunk..nem tudok elképzelni egy karácsonyt, egy napot, semmit nélküle.. nem akarom :'((((
2010. okt. 14. 10:46
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Szegényem :( Nagyon fiatal még ehhez.
2010. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!