Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Papám miért visálkedik velem...

Papám miért visálkedik velem másként társaságban, s miért ismént másként akkor, ha csak mi ketten vagyunk otthon?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy szégyell? Igaz, ducibb vagyok, de akkor is. Társaságban mintha nem is léteznék a számára. Ha próbálok hozzászólni a beszélgetéshez, mindég lekezelően fintorog egyet, otthon meg én vagyok a szépséges kicsi lánya, akit a legjobban szeret a világon...
2011. máj. 5. 18:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
20/l
2011. máj. 5. 18:46
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nyugottan kérdezd meg ezt tőle.De ne veszekedve,mert az rosszul sülhet el.Lehet,hogy észre sem veszi,hogy ezzel neked fájdalmat okoz.Ha ő is tudja majd,akkor legközelebb már másként fog viselkedni.De legalábbis ezt csak ő tudná megmondani.El kéne beszélgetnetek komolyan...
2011. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha azért szégyell mert kövér vagy,hát meg van róla a véleményem,egy kétszínű ember.Akkor sem szégyellném a gyerekem ha három füle volna,csak manapság beleverik az emberekbe hogy csak a tökéletes a jó...
2011. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
25%

Támogatom az előző válaszát .

Beszéld meg vele ő a nagyapád te meg az unokája vagy nem kell tartanod semmitől szerintem :).

2011. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem akarom megkérdezni, mert megsértődne, tudom, rosszul értelmezné... Csak egyszerűen érzem, hogy társaságban lenézően visálkedik velem. Hasonló tapasztalat volt valakinek?

Utolsó: nagyon szépen köszönöm a válaszod!

2011. máj. 5. 18:56
 6/18 A kérdező kommentje:
Mindannyiótoknak köszönöm! (:
2011. máj. 5. 18:57
 7/18 anonim válasza:

18:54 vagyok.

De ezt mi igazából nem tudjuk veled megbeszélni maximum csak megkavarjuk a dolgokat még jobban :S.

Itt komolyan ezt a dolgot nektek kettőtöknek kell megbeszélni.

Még talán azt tudom tanácsolni hogy ne kérdez rá úgy ahogy írtuk. Finoman puhatolóz.

Sok sikert :D.

15/f

2011. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Mindenképpen érdemes lefogynod. A kövér embereket nemcsak édesapád, de sokan mások is lebecsülik.


Ez csak egy ok a sok közül, amiért érdemes lefogynod.

2011. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
176 cm-hez 76 kiló vagyok, az még nem olyan elhízott (szerintem)...
2011. máj. 5. 19:18
 10/18 anonim ***** válasza:

"A kövér embereket nemcsak édesapád, de sokan mások is lebecsülik."


Tééényleg???? Szerintem csak a műveletlen, EQ-val nem rendelkező emberek becsülik le! Érdekes, az én lakóhelyemen egyáltalán nem szokás ez a marhaság.

2011. máj. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!