Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 26\n hogyan fogadtathatnám el...

26\n hogyan fogadtathatnám el szüleimmel nekem sose lesz gyerek, férjem, tehát sem saját családom?

Figyelt kérdés

El nem hiszik , s folyamatosan cseszegetnek, hogy jajjmikor lesz végre pasim/férjem blablablaBLA. Viszont esélyem se ,hogy legyen, az életemben sem kellettem nőnek,nem érdekeltem egyet sem. Bármit megtettem érte,úgy sem sikerült. Ebben a superficial/felszínes világban csak nekem nem jön össze pitiáner módon valamiert


Szívesen foadnám a tanácsaitokat kérlek szépen köszönöm nagyon



2023. júl. 23. 14:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell velük véglegesen megértetni. Majd ha találsz megfelelő partnert, lesz családod. Ha nem lesz, nem lesz. 26 évesen nem lehet örök érvényű dolgokat állítani, gondolom te sem látsz a jövőbe, meg ők sem.


A felszínességről azt tudom mondani, igazad van. Ma a legtöbb fiatal az. Ilyen értékrenddel általában rossz kapcsolatok is születnek, úgyhogy nem maradsz le semmiről. Néhány csalódás után benő a fiatalok feje, 30 körül már meghatározók a belső tulajdonságok, és akkor utánad fognak koslatni a férfiak, ha megbízhatónak tűnsz. Éld az életed, haladj a terveiddel, és ki sem tudod majd kerülni, hogy férjed és családod legyen. 20 körül a férfiak esélyei jobbak társat találni, 25 - 30 fölött pedig a férfiaké.

2023. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%

Azért 26 évesen még ne ásd el magad :)


Próbálj olyan közösségre találni, ahol tudsz ismerkedni: pl. táncolni járni (felénk most nagyon dívik a salsa, sok függetle3n lány jár oda és sok egyedülálló srác is, sokan találtak már ott egymásra), hegymászókhoz beiratkozni, sportolni, olvasókör bármi, ahol új emberekkel ismerkedhetsz.


Szórakozni eljársz a barátnőiddel/barátaiddal? Meg végső soron ott a netes ismerkedés is, egy-két próbálkozást az is megér.


(És mindezt ezt úgy mondom, hogy nekem 28 évesen volt az első komoly kapcsolatom)

2023. júl. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%

Azért 26 évesen még ne ásd el magad :)


Próbálj olyan közösségre találni, ahol tudsz ismerkedni: pl. táncolni járni (felénk most nagyon dívik a salsa, sok függetle3n lány jár oda és sok egyedülálló srác is, sokan találtak már ott egymásra), hegymászókhoz beiratkozni, sportolni, olvasókör bármi, ahol új emberekkel ismerkedhetsz.


Szórakozni eljársz a barátnőiddel/barátaiddal? Meg végső soron ott a netes ismerkedés is, egy-két próbálkozást az is megér.


(És mindezt ezt úgy mondom, hogy nekem 28 évesen volt az első komoly kapcsolatom)

2023. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
81%
bocsi kétszer írtam
2023. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

A "világ" nem felszínes, csak nem találtad meg a megfelelő partnert.


A piszkálódások sosem fognak megszünni egyébként, mindig lesz valaki aki megkérdezi ezt, nincs menekvés :)

2023. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
72%
Egyszerűen ne vegyél tudomást erről a kérdésről vagy hazudd azt, hogy meddő vagy.
2023. júl. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
71%

Egy kamu kérdés kiírás előtt érdemes eldönteni, nőként vagy férfiként írod ki.

Az első mondatban nő vagy (26/n, mikor lesz végre pasim), a másodikban férfi (életemben sem kellettem nőnek).

2023. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
38%

"Ebben a superficial/felszínes világban"

. Komolytalan vagy.

Egyébként döntsd el, hogy férfiakat vagy nőket keresel.

2023. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Igen bocsánat telóról írtam vannak benne hibák most nézem én is de a lényeget remélem értitek..


elnézést!

2023. júl. 23. 14:53
 10/39 anonim ***** válasza:
97%

Ez egy olyan kérdés, ami mentén megtanulhatsz kiállni magadért.

Amúgy most ti vagytok többen, akik ebben a káoszban az egyedüllét és a gyermektelenség mellett döntötök.

Nekem négy gyerekből három szingli és nem is akar mást. És elfogadtam. Nem így terveztem, unokák és dédunokák sokaságát szerettem volna, de most van két unokám, és ha csak ennyi marad, akkor őket fogom szeretni, támogatni, tanítgatni.

2023. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!