Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami fontos dologban csalódt...

Valami fontos dologban csalódtál a pároddal (férjeddel) kapcsolatban, de szakítani nem akarsz, mit teszel?

Figyelt kérdés

Tegnap csalódtam a páromban...számomra (eddig azt hittem számunkra) nagyon fontos dolgot szegett meg. (amit nem írok ki konkrétan mert ő is látogatja az oldalt). Van egy elv amit sajátunknak mondunk kapcsolatunk eleje óta (több mint 3 év). Tegnap semmitmondóan sutba vágta(tett valamit amit amúgy elítélek...), ma pedig felhívott és bevallotta (azért telefonon mert jelenleg távkapcsolatban élünk). Mondtam neki, hogy haragudni nem haragszom, de valami elveszett bennem kicsit, ha ennyire nem ad a véleményemre, miért vagyunk együtt?! Próbálok megbocsájtani, de folyton úgy érzem megingott a bizalmam. Kérdezte, hogyan tehetné jóvá? Hát kb. úgy ha nem követte volna el...mert arra gondolok, ha most ezen szemet hunyok következőkor is semmibe veszi ezt:-S

szomorú vagyok, viszont nagyon szeretem, nem rég még eljegyzésről beszéltünk, most meg elveszti a bizalmamat?! Segítsetek!


2010. okt. 14. 18:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Én megbocsáltok a férjemnek. Marha vajszívem van. Az a baj, hogy szerelmes vagyok. Ezt csak te tudhatod... 22/L
2010. okt. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Az emberek követnek el hibát...

És ahogy kivettem az írásodból tényleg megbánta. És szerintem az jó pont, hogy elmondta neked. Most csalódott vagy, de ez kis idő múltán halványulni fog. Hagyjad most a dolgot - amennyire tudod - és ha tisztábban tudsz gondolkodni döntesz. Hirtelen felindulásból sosem lesz jó megoldás.

2010. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Nálam nem halványul 1 év elteltével sem amit tett.Valakinek megy valakinek pedig nem.
2010. okt. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Minden attól függ, hogy milyen régóta vagytok együtt. Nyilván aki 10 éve van együtt a párjával hamarabb megbocsájt egy kisebb bűnt.
2010. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem tudom mit tegyek...nem tudom azon kívül, hogy beszélünk erről mit tehetnék. Ma egész nap ezen gondolkodtam és azon, hogy ahelyett azt igazolta volna, hogy bízhatok benne (pl. jelen téma szempontjából) pont, hogy bebizonyította, hogy nem.

Tudom, hogy bántja, de ha legközelebb előfordul, gondolom, legközelebb is "bánni fogja"...

Szeretem, de nekem bizalom nélkül nem megy...

2010. okt. 14. 18:35
 6/20 A kérdező kommentje:

írtam fent, több mint 3 éve.

Alapjába véve én is hamar és könnyen megbocsájtó vagyok. De ha már a párom se ad arra, ami nekem fontos, akkor ki fog adni? :(

2010. okt. 14. 18:37
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát igen, kérdező! Én is mindig ugyanerre a kérdésre jutok, mint te! De valahogy csak megenyhül a szívem. Marha nagy a szeretet köztünk. Így nehéz következetesnek maradni... 1. válaszoló.
2010. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
ha szakítani nem akarok, adok még egy sanszot... ha ezt is elkúrja, soha többet nem állok vele szóba.
2010. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én megbocsátanék neki, mivel eléggé ismerem, és tényleg ismerem, és én annak a hive vagyok, hogy nem biztos h megteszi mégegyszer..bármiről legyen is szó. Szerintem az nem igaz, hogy aki egyszer megtette az bitzos h megteszi.

DE jelzem te ismered a párodat, szóval szerintem te már tudod a választ, csak most vársz egy megerősitésre..Te kell eldöntsd, az alapján h sikerülte teljesen kiismerd a párodat a 3 év alatt.

2010. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

:-S fogalmam sincs mi okosat mondjak neki, pláne, hogy személyesen nem is találkozunk most...

legszívesebben csak puffognék, mint egy óvodás...

számomra a bizalom a legfontosabb egy párkapcsolatban, nekem enélkül semmi nem megy...és most ez sérült...:(

2010. okt. 14. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!