Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tesztek ha egy hosszú kapcsolatban vagytok, és mostanában feszültebbek vagytok a kelleténél - ezért sokszor megbántjátok a b. nőtket, amit ő már nem tud elviselni és szakítani akar? Hagynád elmenni vagy próbálnád meghóditani?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alap h ismét meghóditani
2011. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha érzem, hogy a lány még szeret, visszahódítani. De ha szakítani akar, azt már eldöntötte. Szerintem az nem is szeret eléggé, aki nem próbálja megérteni, hogy feszült vagy valami miatt, segíteni ezt megoldani.
2011. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp próbáld visszahódítani, még ha úgy gondolod, hogy már eldöntötte a szakítást és nincs beleszólásod, akkor is, különben sokáig lesz bűntudatod, és azon fogsz merengeni, hogy mi lehetett volna, ha megpróbálod, és esetleg enged:)
2011. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
igaz, hogy lány vagyok, de azért írok, hátha segít rajtad! :) mostanában sokat veszekszünk a barátommal, néha idiótaságokon, apróságokon! volt már nem 1 olyan alkalom amikor eszméletlenül megbántott engem, de eszembe se jutott, hogy emiatt szakítsak vele! megbeszéltük a dolgokat, nem mehet minden simán, rosz napja bárkinek lehet! minden kapcsolatban vannak hullám völgyek! beszélj a bnőddel! ha igazán szereted és ő is téged akkor túl lesztek ezen, és ne hagyd elmenni! :)
2011. okt. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!