Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm többször is akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm többször is akart velem szakítani nem érzi jól magát a kapcsolatban, ugyanakkor a 1,5 éve alatt egyszer se tette meg konkrétan, mindig együtt maradtunk mivel kikönyörögtem. A kérdés, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legutoljára pedig elengedtem, de akkor ő jött hozzám vissza. Mikor nem ez van napi renden nagyon jó vele lenni, de nagyon sok szenvedést okoz nekem, szerelmes vagyok bele és tudom, hogy nekem csakis ő kell bármi áron.Amiért írok konkrétan az az, hogy írta sms-ben, hogy szeretne már végre normálisan leülni velem megbeszélni a dolgokat, gondolom itt a szkításról lenne szó, pár hete megint teljesen hűvös velem. Kinek mi 5lete van, mit tegyek? Már amit tudtam megpróbáltam... Engedjem el majd idővel jöjjek össze vele?
2011. márc. 2. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Engedd el, és próbálj tovább lépni! Olyan szerelem nincs, ami túlélné, ha az egyik fél már nem szerelmes.. Ne kínozd a barátnődet! Egyértelmű, hogy azért van melletted, mert sajnál és tudja, hogy szereted! Másfél év nagyon kevés ahhoz, hogy életre szóló érzelemnek nevezd, de ahhoz nagyon sok, hogy szerelem nélkül éld meg!
2011. márc. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
23%

Keress másikat, ezt meg tartogasd addig mint "biztos p1nát"!

Ennek nincs jövője, ezt a vak is láthatja.

2011. márc. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!