Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ez normális?

Szerinted ez normális?

Figyelt kérdés

Anyám elakar menni iskolaidőben DÉLUTÁN valami foglalkoztatásra, tanfolyamra nem tudom. Mostanában ez a heppje.

Tavaly is volt, de akkor nem 9 hónaposra ment mint most amire akart. De nagyon szar volt mert nekem kellett vigyázni a tesómra egész estig, úgy hogy suliból hazajövet nem is pihentem és másnak nekem is suli.


2023. júl. 29. 16:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
62%

Mikor a munkaügyin keresztül kellett járnom tanulni, mert már rég óta tag voltam és köteleztek, akkor nekem is minden nap a héten menni kellett. Bár nekem délelőtt, nem délután. 5 hónapos lett volna hivatalosan, de csak 3 lett, akkoriba jött ez a hülye covid őrület.

Gipszkarton szerelőnek kellett tanulnom.

2023. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
70%
Hogyan lenne normális? Nem is értem a válaszolókat. A nagytesó nem harmadik szülő, akár minden délután mehetne valami szakkörre, edzésre, akár csak haverokkal találkozni. A szülő gondolkodjon, annyi gyereke legyen amennyit ő felelősséggel fel tud nevelni. Ő. Nem a nagyobbik gyerek. (Két gyerekem van, nem tiniként gondolom így.)
2023. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!