Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelő apa, mit csináljak?

Nevelő apa, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, az elmúlt 3-4 hétben (ahogy le érettségiztem) nevelő apám folyton szid, hogy semmit nem csinálok (hozzáteszem 12 órában dolgozok), és nagyon rosszul esik van amikor kijelenti, hogy egy nagy 0 vagyok... mit csináljak vele? Már mondtam, hogy ha így folytatja elköltözök,és erre a válasza az volt, hogy idézem "Indulj, hála a jó égnek"... mit csináljak??

2023. júl. 29. 21:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
80%
Költözz el.
2023. júl. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
De ezt mire erti? Otthon nem segitesz be semmit? Lehet ez a baj, nem?
2023. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%

Ha leérettségiztél, akkor illene tudnod, hogy az igekötőket egybe kell írni az igével. Gondolom arra érti a semmittevést, hogy az otthoni teendőkből nem veszed ki a részed.

Ha meg megmondtad neki, hogy elköltözöl, és arra az volt a reakciója, hogy hála az égnek, akkor nem tudom mire is vársz egyáltalán. Menjél mielőbb.

2023. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%
Költözz el, igen. A kapcsolat semmi szín alatt nem lesz jobb. Ahhoz két mentálisan egészséges ember kell.
2023. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Abból amit leírtál egyértelmű, hogy szabadulna tőled. Az oka passz de úgy néz ki unja a társaságot otthon.
2023. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%

Költözz el??? Gondolom azért mondtad, mert komolyan is gondolod!

Szerintem sokkal jobb neked, ha nem kell ilyen mérgező közegben élned! Anyád se szeret, ha hagyja, hogy így beszéljenek veled.

2023. júl. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Azért mondtam, hogy elköltözök, mert komolyan is gondoltam... de anyu is hagyja h ilyeneket mondjon... mondtam neki is, h elkoltozok és nem mondott semmit... lehet nektek van igazatok és meg kellene tennem az első lépést a költözést nézve?
2023. júl. 29. 21:40
 8/33 Flagstaff ***** válasza:
100%
Mi tart ott? Költözz el, legyen meg a boldogságuk. Neked is jobb lesz, nem kell hallgatni a szidást.
2023. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Nem csak engem,a barátomat is szidja.... elég rendesen... persze a háta mögött....
2023. júl. 29. 21:52
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz lehetőséged van rá költözz el.
2023. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!