Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire készüljek, ha összejöttem...

Mire készüljek, ha összejöttem az unokatestvérem barátjával? Nekem is beszélnem kell vele?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék, nem értelmetlen rbancozást...


Egyidősek vagyunk, 17 évesek (barátja 18).

Nekem ő nem csak egy távoli rokon, akivel karácsonykor beszéltem 5 mondatot, hanem a legjobb barátnőm (volt). 1. osztály óta padtársak voltunk, együtt jártunk különórákra, rengeteg nyarat töltöttünk a nagyszüleinknél együtt. Mindent megbeszéltem vele, azt hittem, kölcsönös ez így.


Tavaly viszont kb mellékes infóként mondta, hogy 1 évre külföldre utazik cserediáknak, két hét múlva indult is. A nagynénéméken kívül senki nem tudta, aztán mondta, hogy nem verték nagy dobra, mert félt, hogy az indulásig meggondolná magát (majdnem egy évvel korábban jelentkezett, tehát ideje lett volna elmondani nekem, meg a barátjának is). És a szülei is mondták, hogy ne mondja el nekünk.

Nekem ez így nagyon rosszul esett, nem az, hogy kiment, mert az szuper és az első perctől támogattam volna, hanem az, hogy ezt így utazás előtt pár héttel mondta el, titokban tartotta egy évig majdnem, pedig ez nem annyi, hogy küldesz egy e-mailt és mehetsz is...


Elutazott, a barátjával utána mi sokat beszélgettünk erről, mert neki is rosszul esett az egész. Aztán jött az, hogy hozott-vitt autóval, bulikban is együtt lógtunk, eljárt velem teniszezni, én cserébe kísértem biciklivel, ha ment futni, szóval jól elvoltunk. De sokáig ez tényleg csak ennyi volt, novemberig nem volt semmi 'extra' közöttünk, azóta is csak titokban. Az én szüleim tudják, meg az övéi.

Azt beszéltük meg, hogy amíg unokatesóm nem jön haza, addig így lesz, mert azt sem akartuk, hogy másoktól tudja meg, meg azt sem, hogy ez üzenetben, facetimeon legyen megbeszélve közöttük.


Viszont most fog hazajönni, lesz welcome home bulija is, és már írta, hogy nagyon várja, hogy újra velem legyen, rengeteg mindent akar mesélni, mert csak a tizedét írta le, mondta el (a kintléte elején még naponta írogattunk, facetimeoztunk, de mára kb. 2 hétben egyszer beszéltünk pár mondatot). És hogy reméli, a közöttünk lévő kapcsolat folytatódni fog és még most is a legjobb barátnőmnek mondom.

A barátjának is írt, neki azt, hogy jön majd haza és ha még aktuális, találkozzanak. Mert mikor kiutazott, azt beszélték meg, hogy együtt maradnak, távkapcsolat és kibírják így, esetleg egyszer kiutazik nagynénémékkel hozzá (szülinapján voltak nála). Utána ugye velem "alakult" a dolog, nem is nagyon ment nekik a távkapcsolat, ezért megbeszélték, hogy szünet, aztán ha unokatesóm itthon lesz és egyikőjüknek sem lesz senkije, akkor beszélnek róla, hogyan tovább. De rólam nem tudott, meg most sem tud.


Anonim oldal, így kíváncsi lennék arra, ti mit tanácsoltok?

Lesz a bulija, én nekem oda sincs sok kedvem elmenni, mármint boldogan megölelem, vele vagyok egész este, aztán másnap elmondom, hogy a barátjával szexelek? A barátja/barátom (ijjj) még aznap beszélni szeretne vele és tisztázni ezt, ahogy hazajön, de b.sszuk el a kedvét azonnal? Egyáltalán, én ott legyek, vagy utána írjak neki, vagy maradjak csendben?

Anyukámmal, meg a srác anyukájával beszéltem már erről, ők is elmondták a véleményüket, tanácsukat, de egyelőre baromira félek.


2023. júl. 30. 21:51
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
83%
18. tehat megsertodtel, mert o kiment egy evre, te meg nem, ezert azonnal jogot formaltal a baratjara. Elvetted tole gyakorlatilag. Irigysegbol, bosszubol. Elegtetelt szereztel, mert te otthon maradtal es igy jogot formalsz arra, ami soha nem lehetne a tied. Rendszerint az ilyen huzasokat szoktak a legalja dolgok koze sorolni. De, abba belegondoltal mar, neked hogy esett volna es mit csinalnal forditott helyzetben, ha mindez veled tortenik meg?
2023. júl. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy kint pont magyar oldalakat olvasgatna.. Meg az internet azért elég nagy, kb. lehetetlen hogy majd pont ezt az oldalt nézi, pont a kérdésemre bukkanva.


Nem azon sértődtem meg, hogy elment. Hanem, hogy közel egy éven át erről egy szót sem szólt, nem is említette meg.

Én amúgy sem vagyok ez a "kalandor" típus, 2 hét nyaralásnál is honvágyam van már, akkor sem mennék ilyenre, ha húznának...


"jogot formalsz arra, ami soha nem lehetne a tied"

Azért a srácnak is volt ebbe beleszólása, nem valami tárgyról beszélünk.. Jesszusom.

2023. júl. 30. 23:35
 23/43 anonim válasza:
91%
Majd írj légyszi hogy mi lett a vége :) Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből
2023. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
94%
Hiaba felsz, a kovetkezmenyeket vallalnotok kell azert, amit tettetek. Es nem kell csodalkozni, ha ebbol eletre szolo harag lesz. Mert elfelejteni nem fogja, az biztos. Ha a buli elott mondjatok el neki, akkor lesz harag, ha kesobb, akkor. Ebbol nem fogtok tudni jol kijonni. Foleg, ha mar azt is tudni fogja, hogy boven a hata mogott kavartatok egy jo ideje.
2023. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
79%

#25 Hát azért ez az oldal a magyarok körében egy viszonylag felkapott felület. És ha külföldön van attól függetlenül miért ne nézhetne magyar oldalt? Mondjuk ennek így is kicsi az esélye, ez a szerencséd.


De nekem van egy ötletem! Mindhárman vegyétek fel a muszlim vallást, és költözetek Szaúd-arábiába. Ott a fiú feleségül vesz mindkettőtöket, és ott a többnejűség miatt rajtatok kívűl más feleségeket is választhat magának, és az alapján amit a srácról leírtál ez biztos tetszene neki :) Ebben az esetben ráadásul a te, meg az unokatestvéred gyerekei egyszere lehetnek féltestvérek és másodunokatetsvérek, ami kuriózúm lenne.

2023. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
67%

A srac egy undorito diszno. Ne csak a kerdezot szidjuk. 😂😂


Az meg hab a tortan hogy osszekoltozni vagy csaladot nem is akarsz a sraccal mondjuk 27-28 eves kor korul de siman alafekszel. 😂😂

2023. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

28-as, írtam már, hogy amiért te prűd vagy, ne engem piszkálj.

Hidd el, a középiskolások 99,9%-ban nem azért élnek szexuális életet, mert 16-18 évesen gyereket szeretnének, meg összeköltözni. Te vártál vele, lelked rajta.


Bár, a felfogásodból és az itt mutatott viselkedésedből ítélve, túl érett most sem lehetsz...

2023. júl. 30. 23:48
 28/43 anonim ***** válasza:
88%

Egészségügyi szexre pl én is jó lennék, nem az unokatesód pasija.

Az a baj ezzel, hogy tönkre megy a kapcsolatod egy közeli rokonnal. Nagy valószínűséggel nem ő lesz a férjed, hanem egy pár hónapos kapcsolat csak. Emiatt nem éri meg

2023. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
27%

Ha már eddig húztátok a dolgot, én lehet, hogy még várnék egy kicsit. Mármint azt mondtad, mindenki elől titkoljátok, gondolom nem véletlen, necces lenne a közös ismerősök előtt is a szitu.

(Ezzel együtt, szerintem a világon semmi rosszat nem tesztek. A srác meg az unokatesód SZAKÍTOTTAK. Most őszintén, kiment a nagyvilágba kalandozni, szakított a sráccal, mert nem bírja a távolságot, tényleg azt hiszi bárki, hogy ő nem pasizott kint? Ugyan már...)


Szóval visszajön, sráccal megbeszélik a dolgaikat, srác elmondja neki, hogy volt neki más, amíg ő kint volt, és úgy érzi, nem is szeretné már újrakezdeni a kapcsolatot, elhidegültek, ennyi volt, légy boldog. Te elmondod, hogy szarul esett, hogy így lelépett, kialakítod az új, távolságtartóbb uncsitesós kapcsolatot az eddigi legjobb baris dolog helyett, függetlenül a pasitól.

Aztán 1-2 hónap után elkezditek felvállalni a kapcsolatotokat. Ha időközben ti barátilag kibékültök, akkor ott vár rád egy beszélgetés, hogy úgy érzed, alakul valami a sráccal, tudjon róla (nem engedélyt kérsz akkor sem!!), ha marad az elridegült kapcsolat, akkor igazából szólni sem kell neki. De így fokozatosan nyilvánossá tehetitek, a korábbi összegabalyodás - ami továbbra sem megcsalás! - meg kettőtök között marad.

2023. júl. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
70%
39 Egy példát hoztam fel csak. Hogy bárki jó arra a célra, nem pont a rokon palija. Nem reménykedek, hokizni meg nem szoktam, van párom. Sajnálom ha nem megy a szövegértelmezés.
2023. júl. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!