Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire készüljek, ha összejöttem...

Mire készüljek, ha összejöttem az unokatestvérem barátjával? Nekem is beszélnem kell vele?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék, nem értelmetlen rbancozást...


Egyidősek vagyunk, 17 évesek (barátja 18).

Nekem ő nem csak egy távoli rokon, akivel karácsonykor beszéltem 5 mondatot, hanem a legjobb barátnőm (volt). 1. osztály óta padtársak voltunk, együtt jártunk különórákra, rengeteg nyarat töltöttünk a nagyszüleinknél együtt. Mindent megbeszéltem vele, azt hittem, kölcsönös ez így.


Tavaly viszont kb mellékes infóként mondta, hogy 1 évre külföldre utazik cserediáknak, két hét múlva indult is. A nagynénéméken kívül senki nem tudta, aztán mondta, hogy nem verték nagy dobra, mert félt, hogy az indulásig meggondolná magát (majdnem egy évvel korábban jelentkezett, tehát ideje lett volna elmondani nekem, meg a barátjának is). És a szülei is mondták, hogy ne mondja el nekünk.

Nekem ez így nagyon rosszul esett, nem az, hogy kiment, mert az szuper és az első perctől támogattam volna, hanem az, hogy ezt így utazás előtt pár héttel mondta el, titokban tartotta egy évig majdnem, pedig ez nem annyi, hogy küldesz egy e-mailt és mehetsz is...


Elutazott, a barátjával utána mi sokat beszélgettünk erről, mert neki is rosszul esett az egész. Aztán jött az, hogy hozott-vitt autóval, bulikban is együtt lógtunk, eljárt velem teniszezni, én cserébe kísértem biciklivel, ha ment futni, szóval jól elvoltunk. De sokáig ez tényleg csak ennyi volt, novemberig nem volt semmi 'extra' közöttünk, azóta is csak titokban. Az én szüleim tudják, meg az övéi.

Azt beszéltük meg, hogy amíg unokatesóm nem jön haza, addig így lesz, mert azt sem akartuk, hogy másoktól tudja meg, meg azt sem, hogy ez üzenetben, facetimeon legyen megbeszélve közöttük.


Viszont most fog hazajönni, lesz welcome home bulija is, és már írta, hogy nagyon várja, hogy újra velem legyen, rengeteg mindent akar mesélni, mert csak a tizedét írta le, mondta el (a kintléte elején még naponta írogattunk, facetimeoztunk, de mára kb. 2 hétben egyszer beszéltünk pár mondatot). És hogy reméli, a közöttünk lévő kapcsolat folytatódni fog és még most is a legjobb barátnőmnek mondom.

A barátjának is írt, neki azt, hogy jön majd haza és ha még aktuális, találkozzanak. Mert mikor kiutazott, azt beszélték meg, hogy együtt maradnak, távkapcsolat és kibírják így, esetleg egyszer kiutazik nagynénémékkel hozzá (szülinapján voltak nála). Utána ugye velem "alakult" a dolog, nem is nagyon ment nekik a távkapcsolat, ezért megbeszélték, hogy szünet, aztán ha unokatesóm itthon lesz és egyikőjüknek sem lesz senkije, akkor beszélnek róla, hogyan tovább. De rólam nem tudott, meg most sem tud.


Anonim oldal, így kíváncsi lennék arra, ti mit tanácsoltok?

Lesz a bulija, én nekem oda sincs sok kedvem elmenni, mármint boldogan megölelem, vele vagyok egész este, aztán másnap elmondom, hogy a barátjával szexelek? A barátja/barátom (ijjj) még aznap beszélni szeretne vele és tisztázni ezt, ahogy hazajön, de b.sszuk el a kedvét azonnal? Egyáltalán, én ott legyek, vagy utána írjak neki, vagy maradjak csendben?

Anyukámmal, meg a srác anyukájával beszéltem már erről, ők is elmondták a véleményüket, tanácsukat, de egyelőre baromira félek.


2023. júl. 30. 21:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez húzós. Mindenképp számítsatok nagy botrányra és cirkuszra részéről, plusz, hogy soha többet nem akar barátkozni veletek. Jó időpont nincs ezt elmondani, jópofizni egész este s másnap a feketeleves még nagyobb árulásnak tűnne a szemében.
2023. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
16%
De, ha ez a fiú veled komolyan gondolja s szeretitek is egymást, nem csak dugópajtinak tart stb, akkor beszéljétek meg, ne menjen a ti kapcsolatotok rovására. A csaj lelépett, szakítottak, így szabad volt a pálya, nem volt megcsalás. Ettől még esélyes, hogy szarul fogja magát érezni egy darabig az unokatesód.
2023. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
93%
Együtt mondjátok el. Mi az, hogy "írjak?" Beszélgetni kellene.
2023. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolja, meg én is, de ez a helyzet ciki, bárhonnan nézzük.
2023. júl. 30. 22:19
 5/43 anonim ***** válasza:
92%
Az. És? Felnőtt módjára vállalni a felelősséget viszont menő. Bárhogy reagál a másik
2023. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
83%
Hát kérdező, ha olyan a habitusa, örülj, ha a kuzin csak a fejedet üvölti le...
2023. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
27%
Nem kell vele beszélni.
2023. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
86%
Ez nagyon gaz, csak ennyit tudok mondani.
2023. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel sajnos elastatok magatokat, te is, a kozos barat is. Ha jo kepet is vag hozzatok, a csalodasa dupla lesz, mert az a ket ember arulta el es egyszerre, akiket szeretett es bizott bennuk. Es ezt ti is pontosan tudjatok.
2023. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
6%

Brutal. A srac szulei raadasul tudjak h a srac simam beled urit. Ez annnnnyira gaz hogy te ebbe benne vagy 😂😂


Amikor meg csak jartunk a volegenyemmel. En kiakadva felhoztam a temat amikor mar eeevek ota jartunk..hogy ugye nem gondoljak azt rolam hogy kepes lennek a testem teljesen odaadni felaldozni egy pasik csajom viszonyba. Minek neznek. Majd ha komoly lesz. :D


Neztek evek utan mint hal a szatyorban KB h akkor miert volt velem. Mert szeret. Talan azert. Aztan komoly lett :)))


Te siman megd* atod magad? Mindeegy a csajok 99% a ezt teszi.

2023. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!