Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesleges reménykednem...

Felesleges reménykednem abban, hogy a barátom kedvesen fog bánni velem?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval. Nem az a kedves, romantikus srác, hanem inkább a laza, vagány. Nekem mindig az ilyen fiúk tetszettek. Jól is ment minden, de mostanában elég sokat beszólogat nekem egy hónap után. Persze csak viccből, nevet is rajta, de vmi rosszul esik. Azt mondja dagadt vagyok, csúnya a hajam stb. Pedig a környezetem nagyon szépnek tart, bármelyik fiút megkaphatnám, de nekem ő tetszik, mert ha elérhetném, h kdves legyen velem, akkor tudnám, h tényleg szeret, mert megváltozik a viselkedése miattam. De sajnos még semmi változás, csak egyre jobban bánt a viselkedése. Szakítsak vele? Azt kellene.:( Csak ha belegondolok rögtön azt érzem, h de nekem ő kell!
2010. okt. 16. 14:29
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
vagy szakítassz vele, vagy legközelebb ilyennél fogod magad és eljössz. ne add meg neki magad, szólj vissza, mert tudja hogy elnyomhat. volt már dolgom nekem is ilyen emberrel, sajnos csak utólag jöttem rá, hogy nem szabadott volna hagynom magam. egyszer fogtam is magam, és otthagytam ahol voltunk, utánam is rohant. szóval legyél erős, és ne mutasd ki mennyire oda vagy érte.
2010. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg szenvedjél mellette, ha ennyire szereted a megalázást. Ez nem fog változni, elhiheted nekem. Dobjad kifelé.
2010. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Változhat, de nem az előnyére. Hamarosan elhiszed majd, hogy senki másnak nem kellenél.
2010. okt. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket!

Nem akarok hülye lenni, és azért tettem fel a kérdést!

Érzem, hogy el akarja hitetni velem, hogy nem érek sokat neki. Betudtam annak, hogy gyerekes még, nem tudja kifejezni az érzelmeit. És ha csak erről van szó? Vagy könnyebb lesz nekem, ha csak úgy otthagyom, meg sem próbálok neki segíteni abban, hogy ki tudja fejezni a szeretetét (már ha érez ilyet)?:(

2010. okt. 16. 14:44
 5/42 anonim ***** válasza:
95%
az ilyen pasikra az a megoldás,hogy nem hagyod magad! ismerek egy srácot - ismerem az előző és a mostani barátnőjét is - az előző hagyta magát, végül elhitte,hogy csúnya,szerencsétlen stb (végül nagy nehezen szakított,több év után), a mostani nem hagyja magát-ha nem tetszik neki amit a srác mondd-vagy ahogy mondja,visszaszól vagy otthagyja vagy lecsapja neki a telefont. na azóta a csávó igenis megváltozott. Rájött,h ezt a csajt bizony nem uralhatja és sokkal kedvesebb,figyelmesebb meg minden.
2010. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kapcsolatra vágysz. Ha egy biztonságot nyújtó, kiegyensúlyozttra, akkor hagyd a csudába. Ha olyanra, ami örökös harc, ki az erősebb, megsértődünk, kibékülünk, fegyelmezünk, nevelünk (mert az izgi), akkor maradj vele.
2010. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

"Betudtam annak, hogy gyerekes még, nem tudja kifejezni az érzelmeit. És ha csak erről van szó?"


NEM, NEM erröle van szó, hanem arról, hogy egyrészt bunkó, másrészt téged akar elbizonytalanitani, mert akkor "Megtiszteltetésnek" fogod venni, ha legalább ö szóba áll veled. Ha oda akarsz jutni, hogy saját magadat is rondának, kövérnek, ÉRTÉKTELENNEK lásd, akkor maradj vele, egyébként meg küldd el a fenébe.

2010. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Egyébként 1 hónapja vagyunk együtt és 2,5 hónapja ismerem. Ezidő alatt 5x hagytam ott durva beszólása miatt. Ebből 4x jött utánam, és elintézte egy boccsal, én meg egynapmúlva úgy voltam vele, h inkább ráhagyom, fel se hoztam.

Tegnap akartam vele beszélni erről és ezt kérdeztem: "Miért jársz velem, ha csúnyának tartasz, miért vagy velem, ha mindig mindenbe belekötsz, ami velem kapcsolatos?"

Válasza: "Nem tartalak csúnyának, szép vagy mindig, és azért járok veled, mert te el tudsz viselni."

Kérdeztem még: "Van bennem vmi, ami neked nem jó, vagy szoktalak megbántani vmivel?"

Válasza: "Nincs veled semmi, jó veled minden, nem foglak máskor megbántani."


Annyira örültem ennek, de 10 perc múlva elkezdte mondani, h megy bulizni szombaton és h mennyi nőt fog felszedni. Mondom mivan??!! Elkezd röhögni viccelek nyugi. És mindig ezek a viccelések... Én veszem ezt fel rosszul? Ha igen akkor alkalmoazkodnia kéne és visszafogni magát, nem? :/

2010. okt. 16. 14:51
 9/42 anonim ***** válasza:
91%
Narancs effektus,megveszi a friss narancsot,jól kifacsarja,ha már nincs mit facsarni eldobja és vesz uj narancsot.
2010. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Nem hagyom magam, megpróbálok visszaszólni, de persze én nem vagyok olyan kemény.

Egyébként egymás szöges ellentétei vagyunk. Egyetlen közös bennünk, hogy a környezetünk szépnek tart minket, meg mi is magunkat. Ő tudja, h nagyon helyes, azt is h bunkó, de még büszke is rá. Én is tudom, hogy szép lány vagyok, de szerény, sosem mondom h hűdeszép vok, persze azt sem, h csúnya. És ő tudja, h van egy egészséges önbizalmam... csak ha tényleg maga alá akar rendelni, akkor azt miért akarja, és mit tudok tenni ellene?

2010. okt. 16. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!