Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesleges reménykednem? Nem?

Felesleges reménykednem? Nem?

Figyelt kérdés
van egy srác akit szeretek, elvileg ő is engem. de az elején elég rosszul kezdtünk. tehát hogy leakart feküdni velem. amit én persze nem akarok még. és ez mind szépen le volt irva a naplómba( tudom nemkéne naplóba ilyent írni, megnántam vagy 1000* ) és anya elolvasta. persze megkaptam az oktatást hogy a fiú csak azt akarja.. lehet hogy igaza van.. de azóta ezt már a sráccal megbeszéltük. és télleg szeretem. de anyum mondanomsem kell hogy nem bírja azután amit a naplómba látott. ráadásul a szüleim a szüleivel sincsennek nagyon jóba. szerintetek valahogy meglhetne oldani ezt? ugy meg nem kaarom hogy titokban járjak a sráccal, mert elöbb vagy utobb kifog derülni, és csak mégjobban nem fogják bírni:/
2011. szept. 21. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én soha többet nem tudnék megbízni az anyámban, ha a naplómat olvasgatná titokban. Mégis hogy jön ahhoz, hogy ilyen szinten beleássa magát a magánszférádba?
2011. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. szept. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

14 évessek vagyunk mindketten.

első: hát sajna nekem ilyen az anyum, mindig nyomoz utánam:SS

2011. szept. 21. 18:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem volt szép dolog anyukádtól, hogy elolvasta a naplód, de ez már a múlt. Szerintem nem veszítesz semmit, ha összejössz a sráccal. Az egy dolog, hogy benne nem bízik anyud, de ha megismeri akkor tudni fogja, hogy milyen. Rólad pedig csak tudja, hogy van annyi eszed, hogy várj még vele. Hisz ha nem lenne, akkor már az első adódó alkalommal odaadtad volna neki magad.

2011. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utolsó: köszönöm. bár nem tudom hogy így megengednék-e. eléggé féltenek.

azért még várom a válaszokat hogy ti mit tennétek a helyembe:|

2011. szept. 21. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Jól sejtette anyukád, hogy bele kellene néznie a naplódba. De ne fogadd meg a szavát, inkább hallgass számodra vadidegenekre, és soha többé ne bízz a saját anyádban. Kezdj el járni a fiúval, tuti, hogy csak régen akart megfektetni de már nem, most már tiszta szívből szeret téged, anyud meg csak irigy mondjuk a fiatalságodra, a szépségedre.

ÉBRESZTŐ! Írod, a szülők nincsenek valami jóban. Gondolom alaposabban ismerik őket, mint te a rózsaszín szemüvegen keresztül elképzeled. Ezért lehet olyan véleménye anyudnak a srácról, hogy nem egy jellembajnok. Arra nem is gondolsz, hogy az anyud szeret és csak meg akar óvni egy eleve kudarccal végződő kapcsolattól? Könyörgöm, 14 éves vagy, mennyivel tudsz jobban ítélni mint a felnőtt szüleid?

2011. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

A naplóról:

Hát tanulj az esetből, a naplódat tedd zárható szekrénybe, amihez anyudnak nincs kulcsa. De a helyzetedben az talán jobb, ha mindig magadnál tartod. (én is így szoktam a bizalmas doksikkal tenni) Azt jelenti, beleteszed az iskolatáskába, satöbbi. Figyelj rá oda.


A kapcsolatról: Engem 15-16 évesen tiltani akartak egy osztálytárs csajtól, mert "rossz hatással van rám" (nem volt egyjó tanuló, és ők csak ezt nézték) Plusz az osztályfőnök is tiltani akart, mindennek az lett az eredménye, hogy még évekig jóban voltam a csajjal. Sőt még pettingeltünk is. Sajna nem kettyintettem meg pedig hagyta volna:-( Szóval egy kapcsolat lehet erősebb mint a tiltás. csak rafináltság kell hozzá.


Hogy a szüleitek nincsenek jóba, ahhoz mi köze az egésznek? semmi közük hozzá! ez a ti dolgotok.


Szóval: Jöjjetek össze amennyire csak tudtok,de szerintem maradjatok a pettingnél még egy ideig. Rengeteg eldugott hely létezik ahol össze lehet jönni. Város széli erdőkben és a híd alatti eldugott zegzugokban sőt a suli padlásán is pettingeltünk :-)


26/pasi

2011. szept. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Egy anyának tiszteletben kéne tartani a gyerekét! Ha elolvassa, max. annyit ér el, hogy mégjobban titkolózni fogsz! Én is mondtam muteréknak, hogy igen, tisztelem őket, de oda megyek, azt csinálok, amit szeretnék! Kezdetnek éjszakai busszal jártam haza a bulikból! Nem érdekelt, mit szólnak hozzá! Aztán elértem, hogy annyit kértek, hogy vigyek magammal telefont, hogy elérhessenek szükség esetén!
2011. szept. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is először azzal kezdeném, hogy miért olvas bele a naplómba (jó, mondjuk én anyukám is ez a típus, mindenről beszámoltat, turkál a cuccaimban... van amikor még a szemetemben is turkált, olyan dumával, hogy "hátha vmi értékeset kidobok", folyamatosan ellenőrzi a blokkjaimat, hogy mit vettem stb... de legalább én már párszor megmondtam neki, hogy a magánszférámba nem szeretem, ha belenyúlkálnak), és hogy ezek után nem bízol meg benne rendesen, és ez a te dolgod, hogy a sráccal ezután hogy rendezed le a dolgot. Meg egyébként is, minden tinisrác kerge lesz a hormonoktól, mos tőszintén, ki ne akart volna lefeküdni a srácok közül annyi idősen (főleg a mai világban)... ha nem akart nagyon erőltetni meg nem mondott el mindennek, nem mindenkor nyaggatott téged stb., az még talán annyira nem vészes helyzet. De egyébként is, ha már megbeszélted a sráccal, akkor rendben-gondolom, ő is tudja, hogy amíg te nem készülsz fel rá, addig no szex, és nem fog folyamatosan, az akaratod ellenére próbálkozni. Ha ezt elmondod anyukádnak, és ez sem válik be, akkor vagy az van, hogy megmondod, hogy te így döntöttél, vagy az, hogy engedsz nekik, vagy az, hogy összetereled a srácot és a szüleidet egy beszélgetésre.
2011. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A félhüly*e kislányát óvó, elővigyázatos édesanyát fikázzátok,

aki meg meg akarta erőszakolni a kiscsajt, az meg tök oké?!


Teljesen hüly*e itt mindenki??

2011. szept. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!