Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen történés volt a családo...

Milyen történés volt a családotokban, amik hihetetlenek, hogy hogy történhettek meg?

Figyelt kérdés

Nekem például ilyen az, amikor megszülettem, anyám a semmire szült kb, volt hogy egy hónapban csak a gyerektartás és a csp volt, apám egy link alak volt, aki nem akart elmenni dolgozni, mert volt egy hobbija, ami nem volt jövedelmező és azt akarta csinálni.

Ebből az időszakból nem emlékszem semmire, a szüleim tök felelősségteljesek, meg se mondtam volna, hogy eleinte hogy éltünk, ők meséltek el még 16 éves koromban, hogy milyen körülményekbe hoztak haza És mennyire nem álltak a helyzet magaslatán, aztán így vállaltak egy gyereket.


2023. szept. 18. 18:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Uhh hát max az, hogy a családi legendárium szerint annyira hasonlítunk egymásra a tesómmal, hogy mindenki azt hitte, hogy ikrek vagyunk. De van köztünk öt év korkülönbség, úgyhogy ha hasonlítottunk is, nagyon hülyének kellett lenni ahhoz, hogy valaki azt higgye, ikrek vagyunk.
2023. szept. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Metionin ***** válasza:
90%
Ez nem nagy csoda, amit írsz, régebben (meg ma is) sokan szülnek a nagy semmire. Én is úgy készültem meg kb. a kortársaim fele. Ilyen hihetetlen dolog az jutott eszembe, hogy apám felcsinált 2 olyan nőt is, akinek elvileg nem lehetett volna gyereke (anyámat meg a féltesóm anyját). Durva spermája lehetett az öregnek :D
2023. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
A férjem szeretője a keresztanyam volt. Majd amikor elváltam tőle akkor a párja a keresztanyam lett a szeretője meg az unokatestvérem ( keresztanyam lánya). Betegek...
2023. szept. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Gyilkosság. Mondjuk túl váratlan nem volt, de na...
2023. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

az unokatesom meglopta a gazdag nagyinkat 20 millio forintal.

A nagyim megbocsajtotta neki amikor most Marciusban rakban meghalt..


Az uncsitesom azota is kokozik. Borzalmas gyerek.

2023. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Apámat még mikor kicsi voltam elszerette egy nő, hogy neki is csináljon ilyen szép kislányt, mint én voltam. Gyereknek tényleg szép voltam, na :D de aztán magához tért és visszajött. bár lehet nélküle jobban jártunk volna
2023. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%
4-es: Mi történt? Mármint hogy sok vita stb volt és annak lett a vége?
2023. szept. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Lényegében igen. De semmi pia, vagy csóróság nem játszott közre. Jómódú, tanult emberek. De a mentális betegséget valahogy szégyellték. Pedig a környezet nem egyszer szólt, hogy baj lesz. Aztán a felnőtt gyerek megölte a szülőjét. Borzalmas.
2023. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

- önakasztás - piás volt az illető, sokan megkönnyebbültünk, amiért végre kiszállt

- emberölés - volt jó régen az a motoros, aki menőzésből felvette, mennyivel száguld, és elgázolta a szembejövő motorost - a sokadik ágú unokatesóm az illető

- egyik nőrokon elvonóról elvonóra jár - lassan tízéve

- molesztálás - ezt épp pont senki nem hitte el nekem, szóval már elengedtem

2023. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Megölték a nagybátyámat, amikor 20 éves volt. Viccből lelökték munka közben egy magas épület tetejéről.
2023. szept. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!