Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik voltak az életetekben...

Mik voltak az életetekben eddig a legszebb és a legrosszabb történések?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a legszebb, hogy 19 évesen találtam 800 ezer forintot, akkor én voltam a világ legboldogabb embere. A legrosszabb, amikor 18 éves voltam egyszer elmentem bulizni a barátnőmmel, és mikor hazajöttem este, kint voltak nálunk a tűzoltók, mert az alkoholista apám felgyújtotta a lakásunkat, és odaveszett mindenünk.
2013. jan. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabbakat nem tudnám felsorolni. Talán a halálesetek voltak borzasztóak mindig, vagy amikor megtudtam, hogy egy szerettem súlyos beteg.

Legjobb alatt kettő pillanatot értenék. Az egyik az volt, amikor megcsináltam két előrehozott érettségit, pár napra tudtam meg, hogy sikerült a nyelvvizsgám, majd a bérma vizsgám is. Tudom nem nagy dolog, de akkor az olyan elégedettséggel töltött el, hogy a föld felett jártam fél méterrel két hétig. :)


Aztán egy másik ilyen az volt, amikor külföldön dolgoztam és ott töltöttem a szülinapomat nem olyan távoli országban és egy ismerős kijött autóval, kihozta a legjobb barátnőmet és a páromat. Rengeteg ajándékot hoztak, anyuék is küldtek. Mellé egy hatalmas láda barackot is a kertünkből. Annyira megleptek, hogy szóhoz sem jutottam, életem egyik legszebb emléke maradt! :)

2013. jan. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Egy szép emlék,mikor pár óránát együtt voltam szerelmesen egy tiniszerelmemmel. Amikor kiskoromban nyaraltunk tengerparton és néztem a víz alatt úszószemüvegben a halakat :-)


Legrosszabbak: a mindennapok.Egyszerűen semmi célom,semmi motivációm nincs,se boldogságom.Egy örök elégedetlenség és csődtömegnek érzem magam mindennap....

2013. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jó történt velem. Talán abból az időből mikor még életek a nagyszüleim van pár szép emlékem. (De sajnos ez már nagyon régen volt.)
2013. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Legszebb: lovaglás az erdők mélyén. Legrosszabb: öngyilkossági kísérlet, toxikológia.
2013. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

rosszak a halálesetek, hogy lelkileg terrorizáltak, próbáltak zsarolni, nyilvánosan megsértették a becsületem...

jók... a legegyszerűbb, más szemében jelentéktelen pillanatok. ahogy dolgozok a papám földjén a forró napsütésben és látom hogy a munkámnak van eredménye.

2013. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb:balhék a szüleimmel és hogy mindketten ellenem fordultam,így sokkal erősebbek voltak nálam és lenyomtak.Ebből a rossz élményből sok volt.Az is elég rossz volt,amikor magányos voltam.Nemcsak annak éreztem magam,hanem tényleg az voltam és azt hittem,ott fogok bekattanni.

Legjobbak:Amikor összejöttem a párommal,meg a vele töltött idő,régen amikor a barátaimmal lógtam és az,hogy nemrég összefutottam véletlenül egy régi barátommal.Régen mindig elmenekültem otthonról és azok nagyon jó emlékek voltak,amikor az akkori barátaimmal hajnalig kint voltunk az utcán minden este.

2013. jan. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Legszebb: első csók a párommal, sőt egyáltalán hogy megismerkedtünk és összejöttünk

Legrosszabb: kb. egész tinikorom a teljesítménymániás szüleimmel, és az ebből fakadó önbizalomproblémák... konkrétan meg amikor ennek utóhatásaként volt egy olyan rohadt nagy vitám anyukámmal, amiben úgy megsértett, hogy aznap nem aludtam otthon...

2013. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Legjobbak: amikor összejöttem a párommal, amikor megkérte a kezem, illetve az esküvőnk, amikor felvettek a jelenlegi munkahelyemre, az érettségim, az OKJ-s vizsgám.


A legrosszabb: egyértelműen a nagymamám halála, illetve az ő testvéreinek a halála, amikor a szüleim elváltak, amikor őket sírni látom, amikor anyukám az esküvőm előtt 1 héttel majdnem meghalt, mert ivott megint, amikor eltűnt a kutyám. Stb. Sajnos több volt a rossz, mint a jó :( De azon dolgozom, hogy ezt az arányt megfordítsam :)

2013. jan. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A legszebb amikkor megszülettek a gyerekeim, amikkor a saját lakásomba költőztem. A legrosszabb amikkor a szerelmem átvert.
2013. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!