Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a másik fejéhez...

Miért kell a másik fejéhez vágni, hogy meglátszik, hogy nincs testvéred?

Figyelt kérdés

Való igaz, hogy nincs, de többször megkaptam már, mintha tehetnék róla. Nem tartom magam önző embernek, egy csomó embernek adtam már ezt-azt, segítettem, akik talán meg sem érdemelték. Való igaz, hogy a családban mindent én öröklök a szüleim után, senkivel nem kell osztozkodni, ennek mondjuk örülök.


Miért kaptam meg ezt már többször?



2023. szept. 30. 09:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%
#11 Ember, nyugodjál már meg. Vagy 7 választ írtál. Miért triggerel ennyire, hogy mások nem akarnak testvért csak azért, mert akkor nem kell osztozni? Ez nem olyan minthogy valaki kijelenti hogy gyerekeket gyilkol basszus, ezen egy normális ember nem cseszi fel magát még ha szereti is a testvérét. Te úgy érzed, hogy a saját testvéred önző, és emiatt vagy frusztrált? Vagy mi a baj? Ezt válaszold már meg magadban mert szemmel láthatóan problémák vannak ezen a téren.
2023. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

11es, látszik, féltékeny vagy, te is egyke akartál lenni:-D


Én meg pont azt látom, hogy akinek van testvére, azok önzőbbek, dugiban eszik a csokit csak hogy ne kelljen adni a másiknak.

2023. szept. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%
Irigysegbol.
2023. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%
Persze én is szarevő egyke akartam lenni,aki még saját magától is sajnál dolgokat.A testvérem a legjobb barátom,tudod ez olyan dolog,amit te soha nem tudhatsz magadénak.Szánom az önimádó felfogásotokat.Két fiam van,akik imádják egymást és mindenben számíthatnak egymásra.
2023. szept. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%
Ja és 3 választ írtam,nem pedig 7et.De ez az utolsó,mert ez már nem gyakorikerdesek.hu.,hanem szánalmas.hu.
2023. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%

#13 Az hagyján, de még üzenetben is rám írt.. :D


(Lenről fölfelé vannak sorban)


""

--Hát ő innen nem fog semmit az biztos!



--Mostoha szülőtől nem örököl az ember.A saját szülei öröksége illeti Önt is és a testvérét is.Tehát mindketten az apjuk és az anyjuk után örökölnek.



--Már letelt a 10 év az átírás óta, így már nem lehet megtámadni! ;)


De miért is kéne neki innen bármit is örökölnie? Majd örököl az apjától és a mostoha anyjától!

Én sem fogok tőlük örökölni, hisz az apja nem az én apám, a mostoha anyja meg nem az anyám.


Vagyis ha ez nem lett volna ez meglépve, akkor ő a családjától megkapná a teljes örökséget, innen meg még egy felet, miközben én kizárólag csak egy felet örökölnék..

Mindezt úgy hogy az elmúlt 30évben egy-két alkalmat leszámítva ide sem szagolt. Én gondoztam az anyai nagyszüleimet és én is temettem el őket a saját költségemen! Most pedig beteg édesanyámat gondozom, amiben szintén nem vesz részt!..

Ennek ellenére kapna másfél örökséget, én pedig csak egy felet! HÁT NEM!!!



--Talán a féltestvére kevesebbet ér,mint ön?Undorító viselkedés.Remélem a féltestvére ezt nem hagyja annyiban és jogi útra tereli a dolgot.""

2023. szept. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezz vissza, hogy neki esetleg van, azért ennyire frusztrált?
2023. szept. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
98%

A férjem is egyke. Nagylelkű, szerény, kedves ember. Abban látszik csak meg az egykesége, ahogy a két kisgyerekünkről, mint testvérekről gondolkozik. Nem ismeri a testvérféltékenységet, a testvérek "mindig az kell, ami neki van, de ő az enyémhez nem nyúlhat" hozzáállását, és hasonló negatív testvéri dolgokat. Csupa szivárvány boldog kapcsolatot képzel közéjük, és mikor szembesül a genyózásukkal, teljesen megütközik.

Nem tudom, te mire kapod a megjegyzéseket. Maximum ilyesmire tudok gondolni, hogy valamilyen gyerekekről, vagy testvéri kapcsolatokról alkotott elgondolásaidra.

2023. szept. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mi tart emellett a tajbunkó mellett, úgy őszintén?
2023. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Siman rosszindulat.
2023. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!