Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elválnátok, ha azt olvasnátok,...

Elválnátok, ha azt olvasnátok, hogy a feleségetek azt írja üzenetben egy másik személynek, hogy néha felmerül benne milyen lenne, ha nem érnék haza külföldről kocsival, hanem balesetben ott maradnék?

Figyelt kérdés
Ez a második házasságom. Úgy éreztem tök jó társra találtam, minden klappol. Külföldön dolgozok. Feleségem a háztartást viszi otthon. Így egyeztünk. Kisgyerek nincs. Nagyok a gyerekeink. Már így házasodtunk. Gondoltam pár évet még lehúzok és hátra dőlök. Kaptam egy üzenetmásolatot, amelyben azt írta a feleségem, hogy néha belegondol mi lenne, ha nem érnék haza. A szövegkörnyezet arra utal akkor vígan el lenne egyedül. Nem mondtam még neki, de kiütött. Házasság előtt már 10 éve együtt éltünk. Nem akarok hirtelen dönteni, de elmondani sem senkinek. Ennyire benéztem vagy lehet szar napja volt.......kattog az agyam.

2023. aug. 28. 11:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%

Hát haver, nem ismerlek benneteket, de ez egyáltalán nem arról árulkodik, hogy szeret téged. Basszus, te azt gondolod, hogy ez rendben van?

Külföldön melózol, ha szeretné alig várná, hogy haza érj, hogy együtt legyetek.

Nem, hogy a halálod kívánja.

Ennyire proli vagy ember? Benned nincs férfi vér, ha ide írod ki ahelyett, hogy vele beszélnéd meg. Mert kb.3 perc nincs egy kamu screent csinálni.

Ha még be nyeled akkor kajak papucs vagy

2023. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%

Te nem lennél el ha ő hirtelen meghalna? Jelenleg sem sokat találkoztok.

Egyébként milyen háztartást vezet, ha ő van otthon egyedül (gondolom havonta egyszer ha hazamész) és egész nap unatkozik? Talán el kellene foglalnia magát.

2023. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
22%
Szerintem csak aggódik miattad. Félt az utazástól/vezetéstől. Nem hiszem, hogy más rossz szándék lenne benne…
2023. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
73%

Te ismered magatokat. Te tudod milyen a lelki és a szexuális életetek.


Ha mindez jó, akkor én nem tulajdonitanek ennek akkora jelentőseget. Sokszor mondunk olyat amit nem gondolunk komolyan, meg van olyan is, hogy gyorsan le akarjuk rázni az illetőt, akivel beszélgetunk.


De ha egyébként nem jó a házaseleted vele, akkor valószínűleg csak az anyagi biztonság miatt van veled.

2023. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%

Marha rosszul esne nekem is.

Viszont nálunk is volt olyan időszak amikor a párom kint dolgozott. Volt hogy hetekig nem láttam. Nagyon szerettem akkor is, viszont a távolság egy idő után felemèszti a kapcsolatot. Mikor hetekig nem láttam, nèha olyan semlegesnek èreztem a kapcsolatunkat. Nèha meg is feledkeztem róla.

Ha van rá lehetőség akkor költözz haza hozzá.

2023. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Majd egy hónap mire haza tudok menni. Nem vagyok papucs. Nyilván át kell gondolnom. Nem vagyok fiatal, nem mozgok otthon a netes átvágásokban. ( A nem netesekben sem. ) Nem tudom, nem aggódásnak tűnik. Telefonon ezt nem lehet megbeszélni szerintem. Látnom kell a fejét.
2023. aug. 28. 11:32
 7/34 anonim ***** válasza:
94%
Igazából ti így se éltek együtt. Innen kezdve kb mindegy.
2023. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy hónap mèg mire találkoztok, akkor szerinted ez milyen kapcsolat?
2023. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
95%
Azt lehet tudni, hogy kitől kaptad meg ezt a screenshot-ot?
2023. aug. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%

#3

" A szövegkörnyezet arra utal akkor vígan el lenne egyedül."


Ja, ez tényleg azt mutatja, hogy aggódik.

2023. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!