Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt dolog a páromtól,...

Korrekt dolog a páromtól, hogy a bátyjával tartja a kapcsolatot, azok után, hogy kigúnyolt a bátyja engem?

Figyelt kérdés

Facebookra lejárató fényképeket tett fel rólam a párom bátyja pár éve.

Gúnyolódott, hogy diplomát szereztem, és hogy öltönyben vagyok, parodizált.


Azóta nem beszéltünk vele. Most párom még is elkezdte tartani vele a kapcsolatot, pedig nem kért bocsánatot.


2023. okt. 3. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%
Mikor én terhes voltam,akkor halt meg anyós. Amíg ismertem,nem volt anyós-meny vita. Viszont,a párom testvérei ott fúrtak,ahol csak lehet. Pl keríteni akartak a páromnak szeretőt,ételt rendeltek neki,a kedvencét,mikor én olyat főztem,amit kb egy évben kétszer eszik meg,és hasonlók. Szóval ezek után döntsd el kérlek,hogy szerinted mi a helyes. Nekem rosszul esne a te eseted is,hisz pont azt bántják ezek a "drága" rokonok,akiket a tesójuk szeret. A párom megmondta,ha engem bántanak,azzal őt bántják.
2023. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lehet valakit lejáratni diplomaosztós fényképekkel? Nyilván ez is egy "jómunkásember"
2023. okt. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Es a parod nem szolt a testverenek, hogy ezt azert igy megsem kellene es kerjen bocsanatot toled?
2023. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%
Valami mackónadrágos proli a sógor, akinek több füle van mint iskolája? Másként hogy lehetne valakit megalázni diplomával meg öltönnyel?
2023. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Te miért nem tettél fel róla képet, ahogy fűkaszál?
2023. okt. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
Alap, hogy a párunk rokonait utáljuk. Az is alap, hogy ezt a párunktól is elvárjuk. Proliknál.
2023. okt. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem elvárható, hogy egy ilyen semmiség miatt valaki megszakítsa a kapcsolatot a testvérével.
2023. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!