Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy dolog, ami szinte...

Van egy dolog, ami szinte minden kapcsolatomban így volt, hogyan győzhetném ezt le?

Figyelt kérdés
Lehet hogy egy kissé szégyenlős vagyok,nem tudom.Szóval a lényeg az,hogy volt már jópár kapcsolatom:hosszú,rövid,de mindegyik úgy alakult,hogy nem volt közös nyaralás,nem voltak balatoni kiruccanások vagy egyéb helyek,ahol fürödni/fürdözni kellett volna,ha esetleg lett volna,hárítottam a témát.Vagy éppen nyár elején ért véget a kapcsolat,így nem volt gond.A gondom az,hogy nem vagyok egy nádszál alkat,60-65kiló körül mozogtam mindig is a 160cm-hez,és talán 2ember volt,aki előtt teljesen meg mertem nyílni,hogy bikiniben flangáljak előtte.Pocim is van,nagyobb popó,meg a lábaim se piszkafák,plusz most kicsit mintha híztam volna..Az önbizalmammal nincs gond,egyedül ez a nyári nekivetkőzés nem megy.Voltak olyan barátaim,akik a vékony csajokat szerették,mégis valamiért engem választottak így teltebben,de ez akkor is frusztrált,nem mertem ezt megmondani.Egyedül az utolsó kapcsolatomban éreztem magam teljesen közel az illetőhöz,vele el is mentem nyaralni külföldre,ott nem zavart ez,ő így is szeretett.Viszont ennek a kapcsolatnak vége,és mivel a férfiak azért a vékonyabb nőket szeretik,nem hiszem hogy még egyszer lesz olyan partnerem,mint amilyen az utolsó volt.Figyelek az étkezéseimre,de mindig ilyen alkat voltam.Akik esetleg nem nádszál vékonyak,ők hogyan győzik le ezt a dolgot?
2012. máj. 21. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

100 kiló körül mozgok, 120 voltam, fogyogatok, ha valaki szeretne belém kötni.

Igazából teszek rá, hogy ki mit gondol, akinek nem tetszem ne nézzen rám, de én is szeretnék nyáron fürdőzni.

Párom így szeret, nem véletlen van velem, szóval ez nem zavar.

2012. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legközelebb nézz szét a strandon, és látni fogod, hogy nem sok tökéletes nő flangál a parton. Ha egy fiú téged választ, azért teszi, mert így is tetszel neki. Ha ezt nem hiszed el, mégis gond van az önbizalmaddal.
2012. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sok fajta fürdőruci van már, biztos fogsz találni olyat, ami az alakodhoz nagyon jó!

Én csak egy dolgot nem értek. Ha szexre kerül a sor, ott is lát a párod. Így tetszel neki, ahogy vagy, elfogadott ilyennek és hidd el, ha valaki az alakjához jól választ fürdőruhát, akkor nincs abban semmi kivetnivaló, hogy itt-ott van felesleg. Én max. az olyanokon csodálkozom el, akik nincsenek tisztában azzal, hogy néznek ki, gondolok itt arra, hogy pl. 30 kg felesleggel felvesz valaki tangás fürdőruhát.

2012. máj. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jah és egyébként rajtam is van most némi felesleg, szeptember óta felszaladt rám 10 kg, 176 cm magas vagyok és 75 kg, de őszintén szólva én lusta is vagyok, a kutyasétáltatáson kívül nem mozgok. Gondolkodtam én is rajta, hogy jaj majd a strandon mi lesz, mert vastag a combom, megnőtt a fenekem stb. De arra gondolok, hogy jó cickóim vannak. Tehát a lényeg, hogy próbálom én is a szépet nézni. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy a napozáson és a fürdésen kívül majd a strandon vmi könnyű kis szoknyát magamra veszek, hogy a combom és a fenekem ne látszódjon, ha pl. büfébe megyünk stb.
2012. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vékony vagyok és mégsem szeretem mutogatni magam, mert hulla fehér vagyok és ott világítanék a tömegben. De nekem nem is hiányzik hogy rákot kapjak a naptól, úgyhogy ritkán megyek ki. Barátom kövérebb, ő is szégyenlős, de ő úgy mászkál, hogy rajta van egy póló és kész, mert ő meg a nagy hasát nem meri mutogatni. De én szeretem a hasát, mert legalább van mit fogni rajta, kellemes maci. Jobb mint ha egy vékony pasival zörgetnénk össze a csontjainkat :)
2012. máj. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)
2012. máj. 22. 06:30
 7/7 anonim ***** válasza:
furcsa, hogy mikor a túlsúlyról van szó, mindenkinek csak és kizárólag az esztétika jut eszébe. h rajtam van (volna) plusz x kiló, tuti, hogy nem az jutna eszembe, hogy jajj, de rosszul mutatok bikiniben, vajon tetszek e így a páromnak, hanem az, hogy vajon ez kb mennyivel növeli meg a koleszterinemet, mennyivel lett nagyobb a kockázata a szív- és érrendszeri betegségeknek, stb stb. az lehet, hogy valaki elfogadja magát plusz x kilóval, akár még jól is érezheti magát, de önmagunk áltatása, ha azt hisszük, jó ez így. és NEM A SZÉPSÉG MIATT!!! nyugodtan lepontozhattok, ha attól megnyugszotok
2012. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!