Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szuleim veszekednek mit...

A szuleim veszekednek mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
semmi elojele nem volt a vitanak nagyon jol telt a mai napjuk meg nezetelterest sem lattam kozottuk. este apukam kifekudt a kanapera majd egyszercsak bement a szobaba es hallottam a sugdolozo ordibalst lekopte anyukamat anyukam sirt ezutan ki mentek a teraszra. az ejszaka kozepe van nrmtudom hogy tudok e egyaltalan trnni valamit. neha neha osszekapnak talan 1napig kicsit rosszabb a hangulat de utanna minden rendben megy. hetkozbe nemigazan szokott lenni vita inkabb csak hetvegen. nagyon rossz ilyen tehetetlennek lenni nemfogom senki partjat sem. tehetetlennek erzem magam megprobalok aludni es remenykedem benne hogy reggelre megjavulnak a dolgok
2023. okt. 15. 01:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Semmit. Keményen tanulsz, bekerülsz egy jó egyetemre, lehetőleg külföldön, és minél hamarabb saját lábadra állsz, ahogy leérettségiztél, elköltözve otthonról. Addig pedig ha ennyire megvisel, megveheted a Mérgező szülők című könyvet.
2023. okt. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Biztos valami hirtelen támadt nézeteltérés.

Te semmit nem tehetsz, az ő életük, ő házasságuk.

Amit 1. válaszadó írt, szerintem is azt érdemes tenni.

2023. okt. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Úristen, nehogy már mérgező szülők legyenek, meg menekülni kelljen otthonról, mert a kérdezőnek összevesztek a szülei valamin :D Hát még sugdolóznak is, hogy ne keltsék fel a gyereküket, de szemetek.
2023. okt. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
3 áh igen, leköpni az ember feleségét egy teljesen kulturált, normális viselkedés és nem toxikus egyáltalán. Biztos borsodi vagy, vagy valami hasonló, nem tudtam. Ott lehet tényleg normális.
2023. okt. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Költözz el.
2023. okt. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Sugdolózva veszekedtek, de hangosan leköpte? Honnan tudsz ennyi részletet?
2023. okt. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%

Off azért ne általánosítsunk már egész Borsodról,itt sem a kultúrált viselkedést jelzi, ha valaki köpköd. Sajnos ez a fojtott agresszió jele és azt jelzi, hogy apukádnak nem túl fejlett a vitakultúrája.

Remélem tudtál aludni kérdező. Sajnos az a legrosszabb amikor a kispadon ülve tehetetlenül nézzük, hogy a pályán folyik a meccs. Csak annyit tehetsz, hogy a magad dolgával foglalkozol, tanulsz, tervezed az életedet, és ha veszekedés van elhatárolódsz tőle csendben várod a vihar végét. Minden házasságban vannak viták, veszekedések, de nem mindegy milyen hangnemben és milyen céllal reagálunk a másik emberre. Sajnos a negatív példa is tanulságos lehet, láthatjuk, hogy a szüleink sem tökéletesek, nem kell minden mintát átvenni tőlük, lehet ezt másképp is csinálni. Hiába suttogtak ha az elfojtott agresszió felszínre tör valamit elhibáztak. Remélem már ők is kialudták magukat és másképp állnak egymáshoz.

Nekünk itt nincs jogunk minősíteni a viselkedésüket, de te annyit tehetsz magadért, hogy fejleszted az önismeretedet, a kommunikációdat, vitakultúrádat, konfliktus kezelő képességedet, hogy tanulva a szülők hibáiból is felnőttként értelmesebb életet élhess.

2023. okt. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

Leköpte apád az anyádat?

Lyukóvölgy?

2023. okt. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

hallottam a sugdolozo ordibalst


Ja.

2023. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
46%
1, milyen egyetem? Ezzel az írással egy gyenge szakmunkásképző a maximum.
2023. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!