Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 13 éces vagyok és mostanában...

13 éces vagyok és mostanában nagyon sok rajtam a stressz suli kezdes miatt meg amiatt hogy a szuleim fojton veszekednek velem. Mit csinaljak hogy ne sirjam el magam csak ugy meg hogy ne legyek ennyire stresszes? =S =/

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Korábban menj aludni. Nem vicc: jobban bírod a kiképzést, ha többet alszol és kipihent vagy. És tanulj szorgalmasan.
2014. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezzel sajnos nem tudsz mit tenni,próbálj kicsit felszabadulni a terheid alól.Ez az egész a kamaszkor miatt van(annak idején én sem hittem el),de most te szépen hidd el,és higgadj is le!Nyugi,szülőket meg kell hallgatni,el kell viselni,engedelmeskedni kell nekik,és akkor nincs gáz.

Lázadni világ életedben fogsz a rendszer ellen meg minden ellen,vagy ha nem,akkor ugyanolyan birka leszel,mint sokan mások(TISZTELET A KIVÉTELEKNEK,mert még vannak szerencsére,illetve már vannak!)...

Szóval nyugodj meg,most is egy lázadást élsz meg,és többre vágysz,a határaidat szabdalod.Meg a szüleid idegrendszerének a határait is,de ez ilyenkor kell is.

2014. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
B.szki, azt hittem, hogy AIDS-es vagy. (éces) Na jó, a suli miatt ne stresszelj, az eleje a legjobb, tiszta lappal indulsz. Normális, hogy az ember 13 évesen labilis érzelmileg. Ilyenkor érzékenyebb, könnyeb befolyásolható. Tegyél meg mindent, ami tőled telik, és tudni fogod, hogy a téged érő vádak alaptalanok, tiszta lesz a lelkiismereted. Idővel megerősödsz, ne aggódj!
2014. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Aludj, tanulj (pl nyelvtant)
2014. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Siettem az írassal és telefonról írtam...
2014. szept. 1. 23:29
 6/8 anonim ***** válasza:
11%

Én nem emlékszem, hogy bármikor is stresszeltem sulikezdés miatt.

Az nem az idegenlégió.


Nem igazán értem már én ezeket a mai fiatalokat, olyan puhányok lettek.


Egy 13 évesnek jobb esetben semmi dolga nincs csak az iskola. Most akkor mi a probléma?

2014. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%

Siettem, telefonról írtam... ez vajon tényleg elegendő ok arra, hogy a folyton-t pontos j-vel írjuk?

Egyébként meg: kamasz vagy, hormonális változások zajlanak a testedben, ahogy valaki írta korábban: labilis vagy érzelmileg... majd elmúlik. Ki kell várni :)

2014. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Lel 13 éves :)
2016. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!