Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Halt már meg közeli hozzátarto...

Halt már meg közeli hozzátartozótok? Mit csináltatok, hogy ne fájjon annyira?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 21:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
11%
Ki halt meg?
2023. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Még senkim nem halt meg, de nagymamám nagyon beteg, rákos és meg fog halni. Már most úgy erzem, hogy nem fogom tudni feldolgozni. Már most sem tudok aludni esténként.
2023. okt. 21. 22:03
 3/37 anonim ***** válasza:
90%

Apa 2010 Januárjában halt meg.

Anya 2010 Decemberében.

A mamám 2014-ben. Rajtuk kívül nincs igazán senkim csak a tesóm, akik 2 - en vannak.

Nem csináltam semmit, mert nem tudtam. De szinte mindennap eszembe jutnak, ha más nem akkor valami tárgyról..

És az az érdekes, hogy ahogy idősödőm egyre több tulajdonságaikat veszem észre magamban. :) A gének :)

Idővel, enyhül a fájdalom, de mindig hiányozni fognak legbelül.

34/n

2023. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
13%
Mit mondanak dokik mennyi van neki?
2023. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%

Egy ertelmes kerdest egyesek nem tudnak ertelmezni. Akkor most egy perc nema csend az agysejtjeikert. Ha meg maradt nekik.. egyaltalan..

Na de ja kerdezo, meg nem halt olyan kozeli, felkeszulni erre nem igazan lehet..egymast erositeni tudjuk max. En eleve erosebb vagyok, en vagyok a csaladban a legerosebb lelkileg, de nem tudom engem mennyire fog megviselni a dolog es felek is tole egy kicsit.

2023. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%
Apum rákban halt meg, sajnos nem volt olyan ami könnyebbé tette volna a dolgot. Az idő tényleg segít majd, de sok kell hozzá, illetve elmulasztani nem fogja tudni
2023. okt. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
90%
Apai ágon nagyszüleim akkor haltak meg amikor nagyon pici voltam még (3/5 éves), úgyhogy nagyon nem fogtam fel hogy mi van. 4 éve halt meg nagymamám húga, aki a legjobb barátom volt. Ő vigyázott rám amíg pici voltam.. Nagyon beteg volt ő is, 5 éven keresztül ki-be járt kórházba és elfekvőbe, úgyhogy már úgy voltam vele hogy megváltás volt már neki a halál. Nem akarok szívtelennek tűnni, de inkább az viselt meg hogy ennyi ideig szenvedett, nem az hogy elment. Lábra sem tudott állni, a sok gyógyszertől nem is volt eszénél soha, halucinált, fájdalmai voltak, folyamatos műtétek... Ez már nem élet szerintem. Én úgy vagyok vele hogy amíg ilyen fiatal vagyok, túl sok dolgom van még az életben ahhoz hogy megboruljak lelkileg és a halálon gondolkozzak, úgyhogy teljesen elnyomtam magamban mindent ezzel kapcsolatban. Majd akkor sajnálkozok amikor nyugdíjas leszek és nincs másom csak az emlékeim, egyelőre magammal kell foglalkoznom. Az élet nem áll meg, hiába történik egy tragédia veled. Nem körülöttem forog a világ, ugyan úgy teljesíteni kell, akármi is van
2023. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Ne azon gondolkozz, hogy nem fogod tudni feldolgozni, ne csinálj magadnak plusz gondot. Az előgyász természetes dolog, fokozatosan szoktat hozzá a halál bekövetkezéséhez. Éld meg az érzéseidet.
2023. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz rá igazán felkészülni szerintem. Lehet, nem fog megrázni annyira, mint gondolod. De az is lehet, jobban meg fog rázni. Lehet, teljesen máshogy fogod megélni az egészet, mint most gondolod.
2023. okt. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%

15-os jol mondja, itt mindegy hogy fejben hanyszor vagy hogy jatszod le es te hogy fogsz reagalni. Annyit tudsz hogy egyszer bekovetkezik. De hogy mennyire visz le, es hogy meddig tart majd csak akkor fogod tuni.

11-es voltam

2023. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!