Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék már végre...

Hogy lehetnék már végre egyedül? 16F

Figyelt kérdés
A szüleim alíg engednek ki a házból, most járok este edzeni, de a hülye tesóm befurakodta magát még oda is, és állandóan velem akar együtt menni le edzeni is mint valami óvodás. Ma még egyik barátom megkérdrzte, nem e akarok vele menni hétvégenként 8 órát dolgozni, a anyám eleinte nem egyezett bele, de aztán erős feltételekhez kötötte, most nem részletezem, de a gyökér bátyám még ide is velem akar jönni. Utálok minden percét, amit a családommal töltök. Hová menjek már, hogy lerázzam magamról ezeket?
2023. okt. 24. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
2 év múlva nagykorú leszel, munkát szerzel és elköltözöl. Addig nem nagyon tudsz mit tenni, maximum megmondhatod a bátyádnak, hagyjon téged egyedül. Amúgy miért akar veled mindenhová menni?
2023. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én se tudom miért akar állandóan velem lenni, anyám azt mondja hogy "mert szeret engem meg minden" nemtudom, csak én vagyok a lélektelen pszichopata; vagy ő a túl szeretetigényes aki a mesében él?
2023. okt. 24. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mindent együtt akar veled csinálni az nem egészséges, mindkettőtöknek kell magánélet. Szervezzetek kifejezetten közös programokat, ha meg egyedül akarsz valahová menni értesd meg vele
2023. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan. Úgy, hogy értsen a szóból, végérvényes döntéssel. Nem baj, ha rosszul esik neki, neked is rosszul esik az ő ragadása.
2023. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Bírj ki két évet.
2023. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!