Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magam annyira...

Miért érzem magam annyira egyedül, amikor boldog is lehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon kiosztott a sors fiatalkoromban, sok fájdalom ért.A nagyi nevelt, pedig volt anyám, csak minden fontosabb volt neki, mint én.De a nagyi nagyon szeretett, mindent megadott nekem.Mégis, az első alkalommal, -16 évesen- teherbe estem.Nagyi már akkor is idős volt, anyámtól kértem tanácsot.A fiam apja is szerette volna, ha megtartjuk, és anya is azt mondta, hogy segít amiben tud.Gyönyörű fiút szültem, de az örömünket beányékolta anya halála.Amit örököltem, abból házat vettünk a párommal, ma is abban élünk, szépen felújítottuk, nekem gyönyörű.5 éve a nagyi is itt hagyott minket sajnos, a párom szülei sem élnek már.Szóval, van házunk, kocsink, állásunk, csak rokonunk nincsen.A fiam 16 éves, de soha sem volt nagyija, és rajtunk kívül végül is senkije sincs.Néha olyan jó lenne egy testvér vagy valaki, egy szomszéd, vagy barátnő mégsem olyan.Mit tehetnék?
2010. júl. 19. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
legyen kistestvére:)
2010. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Merre laksz kedves kérdező?Néha én is magányosnak érzem magam.Nekünk a férjemmel vannak szüleink,vagyis nekem csak anyukám,de a férjem szüleivel nem jó a kapcsolat.

Nekem is van egy 16 éves fiam.Ha pesti vagy írj privit ha van kedved.

2010. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkoztam, hogy feladok egy hirdetést, hogy nagyszülőket keresünk.Még ide is költözhetnének, 5 szobánk van, bőven elférnénk.Csak az félek a szélhámosoktól.
2010. júl. 19. 18:45
 4/11 A kérdező kommentje:
Borsodiak vagyunk.
2010. júl. 19. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
de miért nem vállaltok még egy gyereket és lenne tesója a fiadnak
2010. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert szerintem a 17 év korkülönbség nagyon sok.Hamarabb kellett volna, bár még csak 32 vagyok, de nem szeretném, ha a fiam azt gondolná, hogy a nyakába akarom akasztani.
2010. júl. 19. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:

A plébániákon lehet,hogy tidnak ajűnlani pótnagymamát! Nem kell rögtön összeköltözni,csak ha megismertétek egymást.

Nem javaslonám a kistestvért,mert a fiad nem biztos,hogy örülne neki. Túl nagy lenne a korkülönbség,és te sem vagy már olyan fiatal.

2010. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

hát..amikor én megszülettem annyira nem volt senkink a faluba (1 nagyi) aki szerencsére most is velünk él:)

De amúgy anyuék összeismerkedtek a szembeszomszédomékkal és én meg tesóm lettünk az ők "fogadott unokái" xD. Amúgy 13L vagyok és még most is nénjének és bátyjának szólítom őket:)

2010. júl. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a fiadat hogy szeretne e kistesót hátha örülne
2010. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Városban lakunk, azért itt, sajnos annyira nem közvetlenek az emberek.Sőt, elmondanám, még irigyek is, hogy ez miből van, meg az miből van, pedig mind a ketten dolgozunk, és a ház mint írtam az az örökségem.De miért nincs hitelem, meg a fiunk hogy-hogynem csavarog stb.Ahh sorolhatnám...
2010. júl. 19. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!