Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lebuktam vagy nem?

Most lebuktam vagy nem?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nagyon ritkán cigizek. Sajnos az osztálytársam belevitt. Van amikor anyum amikor leszívja a felét én azt újra gyújtom és egészen leszívom. Most lejött a barátnőm, tegnap én voltam nála elég sokat szívtunk. Na de kísértem ki és elfelejtettem, hogy a cigi a zsebembe volt és kikapcsoltam a zsebem s benne volt a doboz cigi apu meg nézte a zsebem. Nem szólt semmit de nagyon nagy szarb@ vagyok. Mivel ezután megfogadtam magamnak soha többet nem nyúlok cigihez amig nem töltöm be a 18-at de nagyon szarul érzem magam, hogy látta de nem szólt. Anyum cigizik s szokott leküldeni az üzletbe cigiért de mivel nem szólt semmit nem tudtam megmondani h anyué. Nem kell olyan válasz h minek nyúltam hozzá stb. Hanem hogy mit tegyek mert nagyon szarul érzem magam.
2023. okt. 24. 18:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%

"Hanem hogy mit tegyek mert nagyon szarul érzem magam."


Például ne nyúlj hozzá te istenbarma...


"Sajnos az osztálytársam belevitt. "


Nem kisfiam. Te vagy akaratgyenge nemet mondani.

2023. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tudja. De hiába tiltaná, úgyis sutyiban szívnád. Gondolom szomorú hogy mérgezed magad, de nem tud mit csinálni.
2023. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2023. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
4es, attól hogy 2023ban vagy tini nem kell idiótának lenni, az nem kifogás. Igen apád tudja, nyilván csalódott benned.
2023. okt. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
5-es nem azert szivom mert tinikor, hanem mert megkinalt és kiprobaltam amit megbantam de nem szeretnem hogy apu ezért szomoru legyen. Tudom h en basztam el csak az a kerdes hogyan tehetnem jová. És attol mert valaki feltesz egy kerdest nem kell igy nekiallni, h 'istenbarma
2023. okt. 24. 19:15
 6/40 anonim ***** válasza:
92%
Milyen üzletbe küld le anyud, ahol ki is szolgálnak 18 alatt?
2023. okt. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
97%

De aranyos vagy. Azt hiszed, h ez 2023-ban újdonság xD én a 2000-es években voltam tini, akkor is ugyanígy ment megnyugodhatsz. Azt viszik bele a “rosszba”, akit bele lehet.

Amúgy nem értem a kérdés lényegét. Most akkor mire is vársz tanácsot? Mit tehetnél? Ha lebuktál lebuktál ez van. Anyádék mit tehetnek? Nem vagy otthon egész nap gondolom, szóval ha akarsz cigizni úgyis cigizni fogsz, max otthon nem szívod. Olyat én még nem hallottam, h bárkit is emiatt elzavartak volna otthonról vagy egyébb súlyos következmények. Ha meg szarul érzed magad, akkor ne azon agyalj, majd 18 éves korodban cigizni fogsz, hanem azon, h ne cigizz, ha nem akarsz csalódást okozni a szüleidnek. Már ha emiatt érzed magad szarul.

2023. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, még nem tudod, de ez a gyakorikérdések a megkeseredett toxikus emberek játszóháza, mindenkit szétoltanak, akármilyen kérdést írsz ki :D Ha nem kell vállalniuk az arcukat, még meg is késelnek egy sötét sikátorban :D


A válasz a kérdésedre: semmilyen halálos bűnt nem követtél el azzal, hogy elszívtál egy szál cigit. Kipróbáltad, ennyi, lehetőleg többet ne tedd, mert egy nagyon káros dolog és sajnos hamar rá lehet szokni, utána meg nehéz róla lejönni. De egy száltól még nem leszel dohányos.


Az sokkal szomorúbb, hogy anyukád cigizik, de ezzel sajnos nem lehet mit csinálni. Igazából ez sokkal nagyobb probléma, de lehet így neked egy erős negatív példa, hogy te ne akarj ilyen lenni.


Rosszul meg ne érezd magad, megtörtént, lépj tovább.

2023. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

"Tudod ha megkínálnak elveszem"

Nem kötelező elfogadni, amivel kínálnak.

"Anyum cigizik s szokott leküldeni az üzletbe cigiért"

Azt írtad, nem vagy 18. Tudja anyád, hogy ki sem szolgálhatnának cigivel?

Igen, valószínűleg lebuktál. Hogy mit tegyél? Ne cigizz.

2023. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
+9-es vagyok: bocs, látom, nem egy szál volt, hanem több, de mindegy. Lehetőleg próbálj meg többet nem szívni, inkább sportolj meg koncentrálj a hasznosabb időtöltésre.
2023. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!