Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki harmadik volt...

Van olyan, aki harmadik volt egy kapcsolatban, házasságban, és a feleség tudtára adta, hogy létezik, lebuktatta a pasit? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 14:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
Én csak ismerek ilyent. A feleség helyre tette a "harmadikat". A férjének megbocsátott, annak fejében hogy a férj ráíratta nagy családi házát az asszonyra. De ez a feleség az összes "harmadikat" megbocsátotta. Az igaz, hogy az egykor jómódú férjnek ma már gyakorlatilag semmije nincs. Hja kérem mindennek meg volt az ára.
2014. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Ne reménykedj.
2014. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyennek vagy válás,vagy mélységes megbocsátás a vége.Aki olyannal marad,aki többször is csalta,az megérdemli azt,hogy még többször megcsalják.Aki egyszer megcsal valakit,az még ezerszer megteszi,amikor csak módja,lehetősége van rá,így akiben egyszer csalódtunk efféleképp,azt dobni kell.

A szeretői lét szépsége csupán abban rejlik,hogy egyszer úgyis lebukik a másik,ha pedig mégsem,akkor minden mehet szépen tovább.Én is voltam egyszer szerető,és lebukott a csaj magától(biszex vagyok,a csaj is az,és így ez egy durvább sztori),de ott a 'barát' nem hagyta el a nőjét.

2014. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

2-es, miben ne reménykedjek?

Azt sem tudod, ki vagyok. Lehet én vagyok a férj, aki tart attól, hogy a szerető kipakol. De lehet én vagyok a szerető.

Akkor most miről beszélsz?

A kérdésre válaszolj, vagy ne pazarold az időd.

2014. nov. 16. 14:52
 5/34 anonim ***** válasza:
38%
normális esetben a feleség közli a férfivel, fizesse ki a ribit, akibe ürített és megbocsát :D :D :D
2014. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
20 év házasságban ti megbocsátanátok egy félrelépést? Előtte nem volt semmi boltlás. Csak ez az egy, de ez tart közel 2 éve.
2014. nov. 16. 14:56
 7/34 anonim ***** válasza:
62%

"Csak ez az egy, de ez tart közel 2 éve.

Én megbocsátanék, de nem vagyunk egyformák. Viszont nem szerencsés, hogy jelen időben írod. Vagy talán zsarol, és azért nem zárod le?? (meg anatómiailag érdekes félrelépés, ami 2 évig tart....

2014. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%

Kedves feszült kérdező, azért írtam két szót, és nem több kommentárt, hogy kevésbé érezd magad szarul, mint ahogy most. Aki felnőtt ember, és valaha szeretett bárkit is, az sosem tesz alá.Érted? Soha, semmikor, semmilyen érdekből. Még akkor sem ha a történet nem úgy alakult ahogy ő szerette volna.

Az meg már egy másik fejezet, hogy senki nem kényszerítette a szeretőt, hogy az legyen, mikor belekezdett a "táncba". Az meg egy harmadik fejezet, hogy az a házasság ahol gyerek illetve gyerekek is vannak, és okos a nő, ott egy ilyen buktatásból a pasi jobban fog kijönni, mint a buktatandó személy. Mert a kedves borító nőci lesz előszőr úgy elküldve, hogy egy életre megemlegeti.


Jól vésd az eszedbe: a család szent dolog. És felette ál minden szeretőségnek.


Az meg egy negyedik fejezet, hogy minden szerető megfizeti az árát annak amit tesz.Csak idő kérdése.



No ezt az összefoglalást adtam számodra két szóban, mert feltételeztem rólad, hogy értelmes és érzékeny ember vagy.

2014. nov. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted 2 év viszony az félrelépés? Nem, ez nem félrelépés. Ez megbocsáthatatlan.
2014. nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%
6 Ha már ilyen kérdést kiírtál, akkor az már nem tart semennyire. Még ha ezt a látszatot is akarod kelteni. Ezt mindenki tudja. Ahogy azt is, hogy ez a lépése minden olyan nőnek akivel a férfi befejezte a kapcsolatát, végérvényesen és nem a nő hagyta ott a pasit, hanem a férfi a nőt.
2014. nov. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!