Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért ilyen szemetek...

Most miért ilyen szemetek ezért az egy dolog miatt?

Figyelt kérdés
Most vagyok negyedikes, lesz szalagtűző nemsokára, aztán anyu elment 4hete szülőire mikor volt és mondták h én nem fogok táncolni jól van ő nem is volt annyira radikális, aztán hazajött tesóm és elkezdett dumálni hogy de én menjek mert különben nem tv-zhetek nem gépezhetek, nem edzhetek meg semmi istenem voltam 2 próbán de számomra bőven elég volt utána tényleg úgy döntöttem hogy nem megyek,ez volt 2hete anyuék még mindig azt hiszik járok táncra közben meg nem mert olyan gonoszak most rajtam kívül nem táncolnak még 7en az osztályból(26 a létszám) és olyasmit dumál erre tesóm hogy hú én nem táncolok leégetem az osztályt a többiekkel meg de szerencsétlen vagyok(különben is azt a táncot rühellem(roki vagy mi) meg a zene is amire táncolnak közben nagyon irritáló számomra meg a mozdulatok is áááá)amúgy nincs semmi gond velem 4es tanuló vagyok kivéve matek mert abból 2es, de erre tényleg nem lenne semmi akaraterőm hogy ott táncolgassak(pedig sok olyan van amire tényleg van akaraterő de amihez nincs most minek erőltetném a semmit?), most komolyan ekkora probléma egy tánc kihagyása? lemerném fogadni h ha majd megtudják akkor meg nem engednek el a szalagtűzős bulinkra, a többieket meg akik nem táncolnak persze elengedik...
2010. okt. 19. 19:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
olyannt már tapasztaltam, hogy valaki hadarva beszél, de hogy írásban hadarjon valaki - na, ez már princeless :-)
2010. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
kössz xD
2010. okt. 19. 19:10
 3/25 anonim válasza:
Szerintem nem tom miér ilyenek nekem is azt mondják táncolnom kell. De én sem fogok! :D
2010. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
De érted nem mentem utána próbára és az osztálytársaim se kérdezték meg semmi, még hogy érdekel e valakit, szerintem ennek semmi értelme az érettségi a fontos most ezen nem múlik a jövőd meg semmi...
2010. okt. 19. 19:14
 5/25 anonim ***** válasza:
50%
Végzősként még nem tanultátok az írásjeleket? Nagyon nehéz ezt a zagyvaságot olvasni.
2010. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értékes hozzászólásodat :)
2010. okt. 19. 19:16
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Én is értékeltem az értelmes kérdésedet!
2010. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
nem értem tesódat most zavarja ha te nem táncolsz... hülye oszt kéész :)
2010. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

jav: piceless...

azt meg teljes mértékben megértem, ha nem akarsz táncolni - én is nagy marhaságnak (hülye divatnak) tartom.

2010. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem értem miért irkálnak ide azok akik csak provokálni tudják a másikat
2010. okt. 19. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!