Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a hozzátartozója...

Akinek a hozzátartozója (felesége/férje) az előző házastárs mellé van eltemetve, milyen érzésekkel megy ki a temetőbe az élő, egyedül maradt házastárs az elhunyt hozzátartozójához: férjéhez/feleségéhez?

Figyelt kérdés
nov. 6. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Tőle kell megkerdezni.
nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Anyu simán vitt virágot apukettő (nevelőapám) első feleségére a halála évfordulóján, amikor apukettő éppen kórházban volt, mert tudta, hogy neki ez fontos. Ők mindketten nagyon fiatalon, 30 éves koruk előtt lettek özvegyek, rég megbeszélték, hogy mindketten az első társuk mellett szeretnének nyugodni. Kijártak egymással a temetőbe, nem hiszem, hogy bármi rossz érzés lenne anyuban most, hogy apu a volt felesége mellett van.
nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 babyboom567 ***** válasza:
81%
Bocs.hogy ezt írom, de elég érzelmi nullának kell lenni,ha ez valakit bánt,hogy ki hova van eltemetve.Nem mindegy?Ha valakinek volt első/sokadik férje/felesége,és az meghalt,attól még szerethette,de ha talál társat azt is szeretheti.A kettő nem zárja ki egymást.
nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Abból kiindulva, amilyen kapcsolatot látok ismerősi körökben a gyerekek között, akinek a szülei többedik párként élnek együtt, jobb is, ha mindenki az első mellé kerül, legalább a gyerekeik egy helyre járnak; és nem balhéznak azon, hogy a te anyád meg az én apám, ki dönti el a síremléket, miért dobtad ki a vázából a virágot...
nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes kérdés.

Szerintem elfogadható. Oké mindenképpen. Kivéve ha a szerelem olyan nagy volt a házastársak közt a 2 ik házasságban, hogy egyutt akarnak nyugodni.

De adminisztrációs logisztikai szempontból tökeletes, ahogy a 4 es is mondja, ha gyerekek vannak elsö hazasságból, jobb ha szuleik egy helyen nyugszanak.

Ebben az esetben ezt jobb elfogadni

nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom ahhoz megy ki nem az előző párjához.
nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyanúgy ápolom az elhunyt férjem sírját, mint az első felesége sírját. Nagyon szerettem a férjem, és tudom, hogy ő nagyon szerette az első feleségét is, aki fiatalon meghalt, ezért most helyette ápolom az első feleség sírját. Semmi rossz érzés nincs bennem, sőt mikor még élt a férjem, sokszor együtt tettük rendbe mindkettőnk elhunyt szeretteinek a sírjait.
nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Ki intézte a temetest? Gondolom nem a házastárs.
nov. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Aki ilyenen hisztizik, ott komoly érzelmi hiányosságok vannak :(, és csak sajnálni tudom az illetőt.
nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Nézd az bíztos ha az ember megözvegyült vannak felnőtt gyerekek.Minden egy katasztrófa .Rengeteg nemkívánatos dolog van.Nos én özvegy voltam a párom elvált.Akinek a gyerekei akarnàk még azt is megszabni hogy percenként hányszor vehet levegőt.Mondjuk hátulról ehez kapják az ívet rendesen de ez nem ide tartozik.Ebből kiindulva én hamvasztás utáni szorasos temetést kértem.

Nincs utána semmire gond ha valaki emlékezni akár rám azt senki nem tilthatja meg.Mert a lelkét és a gondolatát nem kontrolálhatja senki.

nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!