Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 8 év korkülönbsé...

Szerintetek a 8 év korkülönbség soknak számít?

Figyelt kérdés
Lány: 18, fiú: 26. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. okt. 19. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem sok,nem is a kor számít hanem,hogy szeressétek egymást.

Ha Te 12 éves lennél a fiú pedig 20,na akkor lenne sok a különbség:)

2010. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kevés.
2010. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem nem. köztünk is ennyi van, 20 voltam, mikor megismertem, ő 28. azóta eltelt több, mint 3 év. 1-2 év és még ennyire sem fog számítani:)

2010. okt. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem sok. Még jó is lehet, ha egy érettebb/tapasztaltabb férfi van melletted. :)

Én személy szerint vonzónak találom az idősebb pasikat!:)

2010. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem érzed soknak, akkor nem, az a fontos, hogy megtaláljátok a közös hangot :) Én ugyan nem szeretem, ha sokkal idősebb nálam a fiú, de van olyan ismerősöm is, akinek kerek 10 évvel idősebb a barátja, szóval ez szerintem egyénfüggő, hogy ki mennyit tart soknak, meg függ attól is, hogy milyen típus a barátod...
2010. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem sok, de tiniszerelemnek még elmegy.
2010. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem sok, és különben is az a sok ami nektek sok

én még fordított felállást is ismerek többet is ami jól működik (igencsak hosszú távú verziókban)

2010. okt. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Köztem és a férjem között 10 év van. Amikor megismertük egymást, én 21 voltam, ő 31. Azóta eltelt majdnem 3 év, és nagyon boldogok vagyunk. Ez idő alatt még sosem jött ki konfliktus a korkülönbségből adódóan.
2010. okt. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézőpont kérdése...

Köztem és a férjem között 13 év különbség van,de a korunkból kifolyólag még semmi baj nem volt

2010. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!