Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek,ha ruhellem a...

Mit tegyek,ha ruhellem a batyam baratnojet?

Figyelt kérdés

Batyam 20,a baratnoje pedig 17 eves.


Ez a problema igazabol a kapcsolatuk elejetol megvan.2 eve vannak mostmar egyutt.A csajszi az en baratnom volt,es ugy ismerkedett meg a batyammal.Eloszor csak nagyon jo baratok voltak,viszont kesobb mas is kialakult naluk.Akkoriban meg orultem neki,viszont szet is mentek 2 honap utan a tavkapcsolat miatt (2 orara lakik innen a lany).Utana megutaltak egymast,stb,en pedig mint jo testver h ne okozzak bajt a batyamnak megszuntettem a kapcsolatot a lannyal.1 evig nem is tortent semmi,viszont valahogy vissza kerult a tarsasagba.Meg mindig utaltak egymast,en pedig nem akartam ket tuz kozott lenni,igy jott az az otlet h oh,mi lenne ha kibekitenem oket?Na,eletem legrosszabb dontese volt:-D.


Batyam es koztem ossz vissz 4 ev van,sose volt rossz viszonyunk.Viszont imad szamitogepezni,ami elegge kozenk allt az utobbi evekben.Nekem is van,neha neha jatszok is vele es a haverokkal.Itt is ismertem meg a baratnojet.


Ujra ossze jottek,elejen problemam annyira nem volt vele.Viszont egy ido utan nagyon uszitotta batyamat anyukam es ellenem.Hatalmas vitaink voltak tesommal,olyan szinten h egyszer majdnem neki ment anyukamnak.5 batyam van,o a legkisebb,meg 1 batyam el velunk.Szoval szerencsere a masik batyam (o 28 eves,nem reg vegezte el az egyetemet.kb 200cm es vagy 110 kg,szoval joval nagyobb termet mint a kisebb batyam) kozejuk allt.A baratnoje volt h leirta nekem h ne pofazzak batyamnak a 14 eves fejemmel,es h anyukam mekkora egy idiota.Ezt mind azert mert megkertem h ne tegye tonkre a kapcsolatunkat a tesommal a sok kitalalt hulyesegevel.


Ezek utan nagyon eltavolodtam batyamtol,meg annyira se meltattam h amikor haza ertem egyaltalan koszonjek neki.Nagyon haragudtam ra,mert tudtam h barmikor a baratnojet valasztana helyettem is.Tudni kell a baratnojerol h hihetetlenul manipulativ,es narcisztikus.


Ezek utan jott az az idoszak amikor batyam elgondolkozott azon,h szet menjenek-e.Sokat veszekedtek,a csaj pedig csak a penzzel torodott,ami az apjanak volt.Mindig dicsekedett vele,batyam pedig ha meselt neki valami almarol a fejehez baszta h ugyse lesz meg az neki mivel o nem olyan kozegbol jott mint o.A csaladom mondhatni normalisan el,teny,h nem szorhatjuk a penzt de nem is panaszkodhatunk.Sajnos a lannyal maradt.


Rengeteg vitam volt ez miatt vele,mert a baratnoje eloszeretettel utotte bele az orrat az en maganeletembe is.Gyuloltem,mert anyukamat sertegette,es azert is mert nagyon ketszinu volt,es mai napig az.


Viszont igy 2 ev utan rajottem h utalhatom,de a vitaknak semmi ertelme,mert ugyis kiall az o velemenye mellett megha nem is neki van igaza.Meg mindig nem tartom a csalad reszenek,mert nalam a csalad az az a hely,ahol biztonsagban vagyok es nem ketszinu hazug emberek mint o:).

Szeretem a batyam,halas vagyok erte hiaba nem olyan a kapcsolatunk mint regen volt.Nekem a testvereim a mindeneim,ezert az o boldogsagukat helyezem a sajatom ele.Elviselem ha itt van a baratnoje,es sirhat a vallamon ha olyan van mert sajnos ez is van sokszor.


En vagyok az idiota,vagy jogosan utalom?Hogyan tudom ezt az utalatot jobban hatterbe szoritani,es vegre elerni h az en maganeletemmel ne foglalkozzon?



#család #testvéri kapcsolat #Testvér barátnője
nov. 7. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld amennyire elhet és ennyi.
nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Mentálisan kösd le magad más dolgokkal, függetlenedj. Ne foglalkozz velük. Ebbe meg lehet zavarodni egy ilyen cirkuszba. Baratnővel pedig ne még kommunikálj es ha ír neked es provokál ne válaszolj, egyszerűen ignoráld. Ez fogja dühíteni a legjobban.

Miutan tiszteletlen volt, ne vagy köteles haptákba állni neki.

Majd tesód is megunja, megint megutálják egymast

nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon sajnálom, amit írsz, és amin keresztül mész!

Teljesen jogosan utálod, de ha a bátyád ennyire vak és befolyásolható, azzal te nem tudsz sajnos mit tenni. Egy idő után remélhetőleg felismeri, hogy egy igazi kis ártány r*banccal van együtt, és visszatalál hozzátok! Addig is próbáld ignorálni a csajt, ne fektess energiát abba, hogy utálod, nem ér annyit, inkább a tesóddal próbálj minél több időt tölteni, hátha magához tér!

A csajnak a ti otthonotokban, a te családodban egy rohadt szava nem lehet, azon kívül, hogy megköszöni, ha megkínáljátok egy pohár vízzel. Nem is értem,hogy senki nem próbálta rajtad kívül még leállítani? Ha az én anyukámat alázná a tesóm párja, az biztos, hogy széttépném. Ha ír, akkor ne reagálj, vagy fotózd ki bátyádnak és küld el neki, hogy milyen dolgokkal zargat. Kitartás, a legjobbakat neked kérdező, remélem megoldódik a helyzetetek!

nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3 en is nagyon remelem h hamar eszhez ter.Mondta,h nem szerelmes,megis meg akarja majd kerni a baratnoje kezet.Nem ertem az egeszet,de nem is utom bele az orromat.Mindig is tiszteletben tartottam ot,normalisan viselkedtem akkor is,amikor azzal jott h a batyam egy drogos (regen fuvezett,zuros gyerekkorunk volt egy alkoholista apaval aki verbalisan es fizikailag is bantotta anyukankat) es h ez mennyire rossz fenyt vet ra.Jott sokszor az en traumaimmal is (nekem mas apukam van mint a tesoimnak,enyem elhagyott meg nagyon regen,anyukam nevelt csak minket.15 evesen megprobaltam ongyilkos lenni,mind a 2 dolgot baszta mar a fejemhez).Legszivesebben sokszor arcba kopnem,hiaba tudom h nem noies:-D.

Remelem eszhez ter a batyam,es egy olyan segit neki kinyitni a szemet aki igazan szereti es ugy is banik vele ahogy megerdemli.

nov. 7. 20:11
 5/13 A kérdező kommentje:
UI:Hozza teszem h a batyam aki fuvezett az nem az akirol a poszt szol,de h ne keveredjen senki ossze majd elejuk irom ki hanyadik batyam.Akirol a poszt szol az az 5.,es akirol mondta h drogos,stb az a 2.! :3
nov. 7. 20:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ők együtt laknak nálatok? Vagy csak időnként jön a csaj?

Mert anyud akár ki is tilthatná tőletek a csajt.

nov. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Fuh kérdező, le a kalappal, hogy ennyi borzalmas trauma után is ennyire intelligens, okos, értelmes emberke maradtál, csak így tovább!

A bátyádnak láthatóan csak egy stabil pont kell, engedd, hogy rájöjjön magától... ha eljegyzi, és majd nem működik esetleg, akkor rájön! Tisztellek, amiért ennyire szereted őt és alapból a testvéreidet, tényleg... ritka az ilyesmi! A legjobbakat neked!

nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbálj úgy viselkedni a barátnőjével, hogy ne legyen mibe belekötnie. Te ne kezdj vitát, és ha ő kezd veszekedni, ne menj bele, mert csak rosszabb lesz. Tudom hogy így nehéz kedvesen vagy akár bárhogy viselkedni valakivel akit utálsz, anélkül hogy odamennél és felpofoznád, átérzem nagyjából, mert az összes lány ilyen az osztályomban, és borzasztó nehéz úgy a suliban hogy ne mondjak vagy csináljak semmi olyat amibe beleköthetnek. De lehet ,hogy inkabb az ignorálás lenne a jobb megoldás ,én is általában azt csinálom, meg néha úgy elkezdek normális témákról beszélgetni velük. Volt hogy kedvesen meg is dícsértem egyikőjüket, mert semmi okot nem akarok adni arra hogy utáljanak, bár mindig találnak valamit maguktól, de hidd el, ha nem tud mivel felbosszantani, cska neki lesz rosszabb, ha te minden próbalkozasa ellenére kedves vagy hozzá. Ha nem sikerül, az is okés ha ignorálod. A lényeg hogy meg kell tanulni kezelni az ilyeneket, mi nehezebb mint amilyenek hangzik mert minden ember más. Sokat segít h a türelmes és nyugodt vagy, én egyik se vagyok, szóval könnyen felbosszantanak és ennek örülnek is. Ne add meg a bátyád barátnőjének ezt az örömöt. Ezen még nekem is dolgoznom kell, és sok sikert kívánok neked is. Remélem végül minden jól alakul majd, a bátyáddal való kapcsolatoddal.
nov. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Azt kifelejtettem, hogy azért a bátyádnak megemlítheted hogy hogyna viselkedik veled, vagy miket üzen, de ne hajszold arra hogy szakítson vele mert azt hinné, hogy csak ellene akar fordítani. Ajd is hangot annak hogy egyáltalán nem célod ellene fordítani, te csak segíteni akarsz. (Szerintem neki is jobb lenne ha szakítana vele mert mérgezi a veled, a tesóiddal, és az anyukáddal való kapcsolatát, ha titeket hibáztat
nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#6! Szerintem azzal nem segítene, mert csak okot adna rá az anyukája hogy rá haragudjon, ne pedig a lányra, akinek így lehetősége lenne játszain az áldozatot a barátja "kegyetlen" családjában.
nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!