Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el apám baratnoj...

Hogy fogadjam el apám baratnojet ha engem lepasszoltak a nagyihoz ők meg összekoltoztek? 17L

Figyelt kérdés
2019. dec. 23. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene elfogadnod? Legyél vele kulturált, ennyi elég.
2019. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Én apámmal se beszélnék többet. Ha már annyi nincs benne, hogy még várja, amíg magamtól költözök el... Szégyellje magát az ilyen apa. A mostohát is kerülném, fulladjanak meg.
2019. dec. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nemhogy nem fogadnám el, de ezek után apámmal se állnék szóba, ha egy új luk fontosabb neki mint a saját gyereke. De ezt el is mondanám neki
2019. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, átmeneti a nagyihoz költözés, azaz kis idő múlva várható, hogy te is odaköltözhetsz, vagy végleges, amíg te is saját családot alapíthatsz? Ha ez utóbbi, akkor ne a barátnő lelkivilágával törődj. Nem kell bunkózni vele, de én a kapcsolatot nem nagyon erőltetném vele.
2019. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván nem véletlen történt így. Ha nem úgy viselkednél mint egy elkényeztetett picsogó 6 éves akkor nem passzolnak le.
2019. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Semmi infót nem írsz. Eleve nem hagytad apádnak, hogy új életet kezdjen, párja legyen és a hisztid miatt passzolt le, mielőtt összeköltöztek? Vagy a nő befolyásolta apádat, mert kölcsönös az utálat?
2019. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

Ha tisztelettudó leszel vele,akkor lehet még oda is költözhetnél.

Az anyud hol van?

En örülnék,ha a nagyinál lehetnék, ha igazán szeretnek.

2019. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem kell itt apukát savazni. Nem egy 6 évest passzolt le, hanem egy 17 évest, aki pár éven belül úgyis külön költözne.

A másik meg nyilván a kerdezo és a partner nem jönnek jol ki, így apuka a lehető legjobb megoldást választotta.

Anyuka amúgy hol van?

2019. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom, 17 éves gyereket lepasszolni a nagyinak... javában kamasz, ez egy kríziskorszak alapból is, plusz pályaválasztási kérdés, és akkor még az apja magánélete is a nyakába zuhan, amibe semmi beleszólása a gyereknek.


Nem egy könnyű helyzet, és nyilván az ellen semmit se tehetsz, hogy apukádnak barátnője legyen, megkedvelned sem kell, de ha nem fogadod el, értelemszerűen senkinek sem akar nehézséget az apád, így nyilván a nagyit látta a legjobb ötletnek, hogy ne legyen konfliktus köztetek állandóan.


Viszont 1. Karácsony van. Elég gáz kirakni a gyereket a családból pont most. 2. Nem számít, hogy 1 hétre, vagy véglegesen elküdte otthonról a lányát, apaként ez nem egy példás tett. Még amolyan "Hisztizel? Akkor most móresre tanítalak!" Elven sem, ez nem nevelési módszer, hanem érzelmi elhanyagolás.


Sajnálom a helyzetedet. Megértelek, én is kaptam belőle 17 évesen, csak anyától. Apámmal elváltak, és közölte velem, hogy neked kell apáddal maradni, mert amúgy is apád lánya vagy. Nem volt beleszólásom. Azóta Ausztriában dolgozik, de hát apával nem tudtak megegyezni, szóval válás óta egy házban élnek, ha anya itthon van. Anya van az emeleten, apa lent, de csak egy konyha van. Képzelheted, mi van itt... :( Ritkán vagyok itthon, de most karácsonykor igen. A szüleim nem beszélnek egymással.

2019. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
17 évesen még jogilag nem passzolhatott volna le, szóval simán nézd levegőnek...persze előtte indokold meg, hogy ezt miért teszed vele.
2019. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!