Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire turned el hogy a...

Mennyire turned el hogy a fiad baratnoje aki nalatok el nem csinal semmit?

Figyelt kérdés
Ha az anya es a lanyai akik iskolasok takaritanak eszebe sincs hogy segitsen nezzi a tv-t. Munkaja nincs a fiu baratnojenek. A fozesben sem segit egyszer rabiztak hogy kavarja a porkoltot leegette,azt sem tudja hogy kell panirozni,mosogataskor zsirosan hagyja az edenyeket.A szobaban sincs rend ahol a lany van zoknik,a fehernemui,nadragja szethajigalva esetenkent a foldon is. Meddig turnetek a hazatokban,ezt a helyzetet?
2014. okt. 15. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem engednem,hogy a fiam baratnöje hozzank költözzön.Beszelj a fiaddal,es adj nekik hataridöt.Pl.ha nem valtoztat a kis hölgy,akkor 3honap mulva el kell költöznie.
2014. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

en elbeszelgetnek komolyan a pici fiacskammal, vagy megneveli az asszonyt vagy viszi mashova.


(egyebkent meg nem feltetlen csak a lustasag allhat a hatterben, ha otthon kinyaltak elol hatul akkor eselye sem volt megtanulni fozni mosogatni stb.)

2014. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Néma gyereknek...

Pl mosogatásnál szólj, hogy mossa "habosabban".

Meg kell próbálni normálisan megbeszélni.

2014. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

1. Nem lakna nálam a barátnő.


2. Csak azt várnám el a fiam párjától, amit a lányométól is.

2014. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

- nem lakna nálam a barátnő

- szólnék neki

- ha nem változtat, akkor mehet, ahová akar

2014. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem ez volt megbeszelve amikor idekoltozott ugy gondolom mivel itt lakik magatol kellene segitenie. Gondolom otthon is ezert volt a sok vita az anyja meg kozte.Akkor sirt hogy hadd jojjon ide igergetett hogy munkat keress, meg mindenben segit.
2014. okt. 15. 14:05
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem tartotta be az ígéretét. Le kellene ülni velük beszélni: nem tudtok együtt élni, mert a ti életmódotokkal összeférhetetlen a hölgy életmódja, álljanak a saját lábukra és éljék a saját életüket, mindenkinek kényelmesebb lesz így. (én eleve nem engedtem volna, hogy odaköltözzön: ha annyira felnőtt, teremte meg mindkettő a felnőtt életének feltételeit).
2014. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

ezek alapján

haza megy azonnal hatállyal ...


de én valszeg nem engedtem volna eddig fajulni a dolgot

2014. okt. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire.Szedje a motyóját aztán irány haza.meg sem engedtem volna oda költözzön.Olyan nagy felnöttek nosza éljék az életük..máshól.
2014. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Elbeszélgetnék vele, ha nem változik meg legközelebb a cuccai az ajtó előtt várnák, mehetne haza.

(Más kérdés, hogy be se fogadtam volna, ha van családja lakjon otthon.)

2014. okt. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!