Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb veszekedé...

Mi volt a legnagyobb veszekedésetek a családban?

Figyelt kérdés
nov. 13. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A névváltoztatásom. Apám nagyon nem értette, pedig azt se tudta, hogy mikor van a szülinapom:D
nov. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Hah voltpár de a legleg a volt!!!bátyám meg a városilegendás asszonya ( szépmagyarul qurva)120%ban pocskondiáztak engem és az ÉN anyámat (a hites feleségét követően anyámat nevén szòlította még az anyòsát anyukának)és ráhajtottak anyám özvegyi nyugdíjára amit evidens hogy a pocskondiázás után esze ágában nemvolt “átadni” én pedig megelégeltem és a családi házunkbòl kibaxtam a bátyust és a nőjét és onnantol eggyetlen szavat nemváltottam velük..aztán 1-2hónapra rá

Szinte rendszeressen látogatott a rendőrség mivel azok a patkany papucsok feljelentettek engem 7-8alkalommal mindenféle orbitális faxsággal..mint pl

Kiakarom őket végezni

(Megjegyzem akkor már lefialt az a riherongy)

Felakarom gyújtani a házat

Elakartam őket gázolni kocsival

Íjjal lőttem a házukra (csak azért szereztek nyilvesszőket hogy azzal rohanva a rendőrségre hogy ez a nemnormális íjjal lő minket,akoroban még nagyban íjászkodtam..nade a pláne xD

Csigás íjat használtam evidens hogy NEM fa vesszőkkel)

A kölküket el akarom rabolni az ovibol

Aztán már az anyósáék házát is felakartam gyújtani

Megakartam erőszakolni a bot asszonyát

És minden alkalommal csak fokozódott a procedúre mivel “családon belüli erőszak”

Szóval ja kb ez az eddigi leges legnagyobb családi vita…lassan 8éve

Öregapám temetésén ottvoltak és akkor nagyon eltört bennem a mécses majdnem jelenetet is rendeztem és akkor 1x beszéltem hozzájuk hogy ha még 1x engem provokálnak/nyugtalanítanak ilyesmikkel…akkor az összes eddigi kitalált meséjüket megvalósítom

A vérvonalukat a legidősebbtöl a legfiatalabbig mind kioltom és örömmel vonulok börtönbe 30évre amennyiben a vérük nem rontja tovább a földet…

És onnantol sem engem semmoedig anyámat nem terrorizálják…

nov. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
#2 Durva volt olvasni, ezek egy normális országban már ülnének rég. Vagy a diliházban, vagy valamelyik fogvatartottaknak fenntartott intézetben.
nov. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem voltak nagy viták.
nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

3

Igen..de nem normális országrol van szó Szerbia

És mivel nem eu ország de “mindenáron szeretne csatlakozni”ezért a családon belüli erőszakot roppantkiemelten kell kezelni a hatóságnak és mivel 1

(Volt)bátyám

2megházasodott a szukafattya asszonyával és gyereketcsináltak gyorsba

Ezért a törvény őket védi jobban

És a másik(a tánciskolas rendőr mondta)akárki akármivel feljelenthet akárkit…nade igye családon belüli (semmi)erőszak

Ezért muszály hogy valakit nyúzzanak ebben az esetben engem…

Azmeg csak hab a tortán hogy volt többféle ügyem a szervekkel így ha ezek előző nap este feljelentettek reggel 7-8kor már a kaput verték hogy kijelentést kell adnom a “történtekröl”

És egy alkalommal szóvátettem hogy ok hogy a munkájukat csinálják legyen..de hogy engem minden nélkűl átfurikáznak rendőrautóval a halál faxára!fél óra HÜLYESÉGÉRT..igazán hazavihetnének legalább 1x hogy ne gyalogoljak 1,5-2óràt vagy hivogassal valakit hogy

“Szevasz bocsi ittvagyok a rendőrségen hazatudnál dobni mert fuvarral jöttem de 1átkozott dinár nincs nálom hogy hazabuszozzak/taxizzak”

És én magamban teljesen megcáfoltam a mondást miszerint “az ember a családját/rokonságát bem tudha megválogatni”

Hàt én de..nagyonis pontossan megtudom válogatni…

Na nembeszélve hogy a jó bátyám (7évvel idősebb)

Szinte MINDEN ÁLDOTT EOHADT NAP kinzott terrorizált..egészen addig amig le nem köröztem fizikumban és az ő “biztatása (terrora)”hatására elkezdtem birkózni…16lehettem amikor jött a terror eldurrant az agyam és rohadtul nemérdekelt

Hogy a testvérem,betörtem az orrát de nagyon mocskosul és attol a naptol kezdve berögződött nála hogy velem szemben rohadtul tehetetlen..és megszűnt a terror

Aztán volt egy rövid páréves periódus amikor úgVotlunk mint 2legjobb BARÁT nem haver,BARÀT!

Rendessen testvérek..s jött ez a riherongy és minden elszaródott jobban mint addig valaha…

nov. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Két kedves kisöcsém igazi élősködők,na meg anyám a házisárkány kitalálták,hogy mivel én külön élek mondjak le az örökségről mivel nekem van mindenem ház autó stb. Teszem hozzá nekik is volt csak a válásaik után nem maradt nekik semmi ezért haza költöztek. Persze eddig én segitettem a szüleinknek ők meg hazajártak enni inni meg vitték ami nem volt lebetonozva! Hozzák a papirt amibe önként és dalolva mindenről lemondok,ráadásul a költségeket is én állom ami evvel jár! Jól kiosztottam őket feleségem megmondta nekik ide többet nem jönnek mert szétveri a fejüket, anyám erre elmondott minket mindennek, én a tróger lettem a feleségem meg bárcás k@rv@! Ügyvédet fogadtam az elintézett mindent fel lettek világositva mit lehet és mit nem. Azóta hál istennek nem jönnek nem is beszélünk egymással. Apámat sajnálom teljesen kizsigerlik,sokat panaszkodik teljesen kihasználják! Mondtuk neki költözzön hozzánk. Abban egyeztünk meg,hogy az idén még nem de jövőre ideköltözik hozzánk.
nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
A drogos, parazita, verekedős, lopós testvèremet mindig megsajnálta anyám ès beengedte hozzánk. Egyszer amikor elmentek, kivittem az udvarra az ágybetètjèt ( csak annyi tulajdona volt) ès felgyújtottam. Amikor megjöttek, volt vita, átkozódás. Megmondtam ha itt marad akkor este elvágom a torkát. Már nem emlèkszek pontosan mik voltak mèg, de vègül eltakarodott.
nov. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az anyósom kitalálta, hogy mivel nekem és a férjemnek is van saját lakásunk, de a férjemében élünk, az enyém meg albérlőknek van kiadva, a másik fiára írassak a saját lakásomra haszonélvezeti jogot, mert szegénynek nincs semmije.


Se én, se a férjem, de még a testvére se értettük, ezt hogy találta ki, de kötötte az ebet a karóhoz, hogy ő nekünk akar jót. Mivel nem engedtünk neki, három évre megsértődött, egyikünkkel se állt szóba. Három év után jött, hogy akkor ő vett egy lakást nekem (a negyedét nem érte az én lakásomnak), úgyhogy cseréljük el, ami addig az én nevemen volt, legyen a fiáé. Ebbe sem mentünk bele, de akkor már mindennek elhordott főleg engem, hogy milyen család az ilyen, nem segítem, akinek szüksége van rá.


Eltelt azóta még egy év, állítólag már be is perelt a saját lakásomért, de várom a hivatalos levelet, mit szól ehhez a bíróság 😂

nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
"három évre megsértődött" 😀😀😀
nov. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk gyerekkoromban rengeteg balhé volt és sajnos a legtöbbre nagyon is jól emlékszem. Sosem volt jó házasság a szüleimé és sajnos 30 évig húzták együtt, mire végre elváltak, csak sajnos addigra mi is felnőttünk és így ment el a gyerekkorunk.


Az egyik ilyen balhé valamiért nagyon erőteljesen megmaradt bennem, ma is látom magam előtt. Kb. 10 éves lehettem, ment a szokásos ordibálás, csapkodás, fenyegetőzés apám részéről, hogy "viszem magammal a gyerekeket", holott azt sem tudta, hány éves vagyok vagy hova járok iskolába. A lényeg az, hogy ordítottak egymással, én a másik szobában ültem sírva az ágyon, de át lehetett látni a szobájukba. Egyszer csak azt láttam, hogy apám megfogja anyu torkát és hozzávágja a falhoz, nem tudom meddig fojtogatta, de én lemerevedtem, majd sikítottam. Ezt sosem fogom elfelejteni, pedig voltak ezen kívül is balhék rendesen.


Ezért sincs gyerekem, kicsiként megfogadtam, hogy soha nem adok esélyt arra, hogy ezt egy gyereknek át kelljen élnie.

nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!