Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb veszekedése?

Figyelt kérdés
2021. márc. 28. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy rokon nálunk kigúnyolta a szülőmet, és meg megfenyegettem, kidobtam és kitiltottam tőlünk.
2021. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó barátomat azon kaptuk, hogy titokban olyan szert fogyasztott, amit nem lett volna szabad.


Próbáltuk jobb belátásra bírni és szóltunk a családjának is, hogy mit tett a lányuk.

Ez a lány pedig azt hazudta, hogy mi ezt a szeres történetet csak kitaláltuk. A családja pedig inkább neki hitt.


Ezután a testvére rám írt, hogy mit képzelek magamról, mekkora egy utolsó senki vagyok/senkik vagyunk, hogy kitalálunk ilyeneket plusz ahogy viselkedünk a testvérével. Soha többet a közelébe ne menjünk és felejtsük el őket.


Mondtam rendben.

2021. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Utolsó, hány éves volt a lány? Ha 18+, akkor óriási szemétség volt szólni a családjának. Mindenki azt csinál, amit akar. Neki kéne szólni elsőnek. Másnak csak akkor, ha ezzel keményen árt másoknak is.

Ha rajtakapnálak, hogy napi 5ször r*jszolsz, akkor szóljak a családodnak, vagy mi? Come on....

2021. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 volt
2021. márc. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!