Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt az eddigi legnagyo...

Melyik volt az eddigi legnagyobb karácsonyi veszekedésetek a családdal?

Figyelt kérdés

2012. dec. 4. 10:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

amikor anyàm kidobta apàmat szenteste,az ablakon àt nèztuk ahogy a tèrdig èro hoban roja a koroket a hàz elott.mi meg àlltunk a fa elott ès nèztuk ki az ablakon.ekkor voltam 16 èves.ez volt èletem legrosszabb karàcsonya.amugy tobb veszekedos,elrontott karàcsony nem volt,lèvèn azota sajàt csalàdom van,ès a legfontosabb kikotèsem:semmi veszekedès,szàjhuzàs.mindenki mosolyog.


akkor mièrt veszekedtek?

mert apàmnak 2 ora kellett hogy beàllitsa a fàt a tartoba.nevetsèges indok miatt elrontott karàcsony.


bocs ha nem ilyen vàlaszra szàmitottàl.

2012. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor párom alig 14 éves lány bejelentette, h a barátjához költözött. Az anyja meg engedte. Mi meg tehetetlenek voltunk, mert nagyon messze laktunk.

Ráadásul a karácsonyi pezsgőzés után mondták el. Amikor párom már be volt csiccsentve. Képzelhetitek.......

2012. dec. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Kislány unokatesóknak nem ugyanazt vettem, és az egyik a másikét akarta, volt sírás. Azóta egyformát kapnak még színre is:)
2012. dec. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Amikor összeköltöztünk a párommal december 18-án ennek 13 éve és a Drága családja ezt nem bírta elviselni nem szóltak hozzám sem az ünnepek alatt sőt még a 4 meg 6 éves gyerekeknek is megtiltották,hogy hozzám szóljanak :( Ezt nem is felejtem el ,de soha megsem bocsátom
2012. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

#3

*alig 14 éves lánya

2012. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

ma 10:57


és a párod mit szólt hozzá?

ne haragudj,de te vagy a hibás,én nem maradtam volna,és a mostani párom se várta volna el,hogy ilyen körülmények között ott maradjak,inkább a saját családommal karácsonyoztam volna.....

2012. dec. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
mármint így nem teljesen érthető,nem szóltak hozzá,mikor találkoztatok,vagy velük ünnepeltetek,náluk,és úgy közösítettek ki?
2012. dec. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
A szüleihez költöztünk mert vidékiek voltunk meg a szülei is és mondták a szülei hogy az ünnepeket töltsük náluk .Majd januárban meg nézzünk albérletet.A szüleivel nem is volt gond addig amig megnem érkeztek a gyerekek,unokák nagynénik nagybácsik.Szó szerint senki nem szólt hozzám akkor már a szülei is hogy egyél vagy ilyenek.Bementem a szobába sírtam jött utánam a párom és sajnos utána hallottam ahoyg mondja ott mindenkinek hogy bármit tesztek nem szakítottok szét mert szeretem ha megnem tetszik hogy itt van menjetek haza ilyesmi.Ez nagyon jól esett utána persze ment a nyalízás és a 6 éves kislány jött oda megölelni és mondta hoyg én nagyon szeretlek téged de anya nem engedte hoyg hozzád szóljak ne haragudj.A sógornőm volt ez a kis kedves aki felstuffolta az egész családot!!!De sebaj lehet gonosz vagyok de most én is okoztam neki egy szép karácsonyt mert elárultam a párjának hogy sunyiba pasikhoz járkált!!!És le is bukott volt bízonyiték minden!!!
2012. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerencsére nekünk nem volt még nagy karácsonyi veszekedés...és szerintem nem is lesz,már gyerekkorom óta úgy nevelkedtünk,hogy mindegy mitörténik karácsonykor nem veszekszünk senkivel :)

22/N

2012. dec. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

ma 11:21


dehogy vagy te gonosz aranyom

össze uszított a családdal,miközben ő meg egy hűtlen k.rva volt

megérdemli

2012. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!