Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyűrű legyen? Arany...

Milyen gyűrű legyen? Arany vagy ezüst?

Figyelt kérdés
A párommal december körül szeretnénk eljegyezni egymást, de nem tudom, hogy mennyire szereti az arany ékszereket.
2010. okt. 20. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle! Egyébként én utálom az aranyékszereket, ezért én vagy ezüst vagy fehérarany eljegyzési gyűrűt szeretnénk, és ezt elmondtam a páromnak is, miután megkérdezte.
2010. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Ezüst gyűrűt nem szoktak eljegyzésre választani, csak arany jöhet szóba, persze természetesen akkor, ha valódi eljegyzés lesz. Nemcsak egy laza megpecsételő kötelék.
2010. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Akkor arany vagy fehérarany lesz. :) Megbeszélem vele. :)
2010. okt. 20. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy csak meg tudod tőle kérdezni, hogy szereti-e az aranyat...

Vannak arany ékszerei?

Egyébként eljegyzési gyűrű tényleg arany szokott lenni, de ha inkább ezüst párti, akkor fehér aranyat is választhatsz.

2010. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 nyuxipok ***** válasza:
100%
De szoktak ezust gyurut adni eljegyzesre,mar hogy ne adhatna azt a parjanak?En szemely szerint utalom az aranyat,meg a feher arany az elmegy,de en csak az ezustot szeretem.Mi ezt a baratommal mar megbeszeltuk.Kerdezd meg a parodat es ugy vedd meg a gyuruket.
2010. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon régen nem tartják be azt, hogy "eljegyzési gyűrű csak arany" stb. Én pl kifejezetten gyűlölöm az arany ékszereket. Azt is szokták mondani, hogy eljegyzésre köves gyűrű... Hát egyrészt az sem tetszik, másrészt a munkámból kifolyólag nem is tudnék köves gyűrűt hordani.

Ezzel csak arra akartam rámutatni, hogy mennyire mások az igények. Ne vegyél neki olyan gyűrűt ami nem fog neki tetszeni és nem hordja szívesen, csak azért mert 100 éve kitaláltak valamit. Inkább érdeklődj utána, hogy mik az igényei e téren.

2010. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még arról, hogy valaki ezüst gyűrűvel jegyez el valakit, egészen a múlt hétvégéig, amikor az egyik ismerősöm eljegyezte a barátnőjét. Anyagi okok miatt döntött az ezüst mellett (elsősorban).

Kérdezd meg a párodat, hogy mit szólna hozzá ha ilyen lenne, vagy ha olyan.

2010. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tubarózsa ***** válasza:
100%
hali! én se szeretem az aranyékszereket. mi a párommal közösen vettünk ezüst gyűrűt(párban) és sz.napomon azzal kérte meg a kezem.
2010. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ! :)
2010. okt. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!