Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebbe a kategóriában miért...

Ebbe a kategóriában miért pontoznak le minden értelmes, és hasznos, (olykor jó tanácsokkal) teli válaszokat? Akik állandóan lepontozgatnak értelmes válaszokat, azok mit éreznek közbe? : ) Jól érzik magukat? Vagy fáj valami?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert általában így vettem észre.

Volt egy kérdés, amire írtam választ. Együttérző voltam, és tanácsokat is írtam, amik elfogadhatóak voltak...Erre lelettem pontozva, még hozzá nem is akárhogy :) Kb 36%-om volt. De nemcsak annál a kérdésnél volt így...


(Ja, és még mielőtt valaki írná...NEM! Nem ez a legnagyobb problémám;)! )


2010. okt. 20. 17:27
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy csak a Családi Kapcsolatok témakörben vettem ezt észre, más témakörben nincs így, hogy a hasznos válaszokat lepontozzák...
2010. okt. 20. 17:28
 2/14 P.Pityu válasza:
26%
cöö..Kit érdekel?!Engem is lehúz akinek más a véleménye.Ostobááák!:)
2010. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
nézz körbe a politika témakörben és az állat témakörben, mert ez ott is így megy.
2010. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
na és aztán, nem mindegy hány százalékot ír ki? attól nem fogja senki azt gondolni rólad hogy hülyeségeket írsz, és ellenkezőleg azt sem hogy hú de okos vagy. Akinek ahhoz van kedve nyugodtan pontozzon le, ha ez neki jó érzés, mert engem abszolút nem érdekel :)
2010. okt. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

igen, tudom, hogy igazatok van, hogy ne érdekeljen.

nem is érdekel annyira az egész, csak egyszerűen szemet szúrt már.

azt a másik kettő kategóriát nem szoktam olvasgatni. :) de majd megnézem.

2010. okt. 20. 17:35
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Igen, allandoan ezt csinaljak.Tok normalis valaszt is lepontoznak.Amugy engem se izgat, akit igen, az irja be egy par helyre, hogy imadja a melegeket meg a ciganyokat, es utalja a hivoket, es maris felpontozzak.
2010. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az a válasz a kérdésedre, hogy sajnos egyre kevesebb az értelmes, művelt ember hazánkban... és akik sajnos nem tudják mi a helyes és mi a jó tanács... azok a saját hülyeségeiket tekintik normának, és azt gondolják helyesnek. Ezért pontozzák le a jó válaszokat. És mivel ők vannak többen... ezért több a lepontozott helyes válasz.
2010. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer feltettem egy olyan kérdést autóval kapcsolatban, amire tudtam a választ. Az első válaszoló jót is írt, akik utána írtak lepontozták, pedig linkkel bizonyítva volt, hogy az elsőnek van igaza. Azt is észrevettem, hogy ha valaki rákérdez, hogy miért pontozták le, akkor még azt is lepontozzák. Ezt az egész pontozási rendszert hülyeségnek találom. Simán megszüntetném a modik helyében. Egyedül annak van értelme, hogy lehet jelenteni, ha valaki csak kötözködik.
2010. okt. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

utolsó előtti 17.39-es Igen szerintem is így van. Szívemből szóltál.


Utolsó: Én is elég hülyeségnek találom ezt a pontozást is.:S Nem sok értelme van.

2010. okt. 20. 17:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem jól tudod kérdező.Mikor megjelenik a százalék a neved mellett,az nem azt jelenti hogy lepontoztak.3 zöld kéz a 100% hasznos válasz,de a rendszer a kevesebb %-ot is kimutatja,és ott van még a kék kéz is,ami félig meddig hasznos választ jelöl.

Akkor pontoznak le,ha 0%-on van,mert ez 3 piros kezet jelent.

Tehát a normális válaszok mellett a % valójában pozitív,csak még nem 100%,de ez változhat.Az én válaszom mellett volt olyan,hogy 25%-kal indult,aztán 75% lett,és másnap mikor beléptem,már 100% hasznos volt.

Bármilyen % többet ér,mintha semmi nem lenne a válaszod mellett,kivéve a 0%.

2010. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!