Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szidják egymást a...

Miért szidják egymást a válaszolók ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél más sem megy mint a kérdező vagy a másik válaszoló mocskolása, de 3 oldalon nincs a kérdésre hasznos válasz.

Miért nem tudnak az emberek normálisan válaszolni egy feltett kérdésre? Miért kell bírát játszani?


2010. nov. 22. 01:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ez jó kérdés. Nem tudom. Én akkor nem szoktam válaszolni egy kérdésre, ha pld. már nagyon sok válasz van rá (minek írjam le ugyanazt, mint amit már többen is leírtak előttem), másrészt meg ha látom, hogy csak egymásnak ugranak a válaszolók... na azt is kihagyom szeretettel :)
2010. nov. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
mindegyik kategóriában ez van. kb azért, mert magyarok. :)
2010. nov. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Sokan az anonimitás személytelenségét felhasználva lesznek "bátrak" és úgy gondolják, hogy ezáltal, itt kendőzetlenül oszthatják az észt. Fel sem fogják, hogy így magukat is minősítik. Az nem baj, ha megírja saját véleményét, nem is kell mindenkinek, mindenben egyet érteni, de a vélemény nyilvánítást lehet intelligens, kulturált módon megtenni. Ha így nem tudja, akkor egy primitív, szánalmas, lelki sérült egyén lehet. Könnyű nekik, úgy bíráskodni, hogy közben ismeretlenek tudnak maradni. Meg azt is megfigyeltem, hogy van aki brahiból írogat, abszolút nem a témát érinti, sőt érdemben nem is tud hozzászólni csak az idejét szeretné kitölteni valamivel. És az ilyenek, pontoznak le mindenkit, nincs indoka, csak úgy, mert unatkozik. Lassan már hidegen hagynak az ilyenek, nem is kommentálom az irományukat.
2010. nov. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azt bírom, mikor van egy kérdés, mondjuk, arról hogy vki nem látja a kiutat a jelenlegi helyzetéből, ebben kér segítséget, leírja hogyan jutott idáig, és direkt beleírja a kérdező, hogy a kérdésre válaszoljanak, ne azt bírálják, hogy mit tett. És ennek ellenére senki nem válaszol magára a kérdésre, hanem mindenki azzal van elfoglalva, hogy amit tett miért rossz. Aztán persze ahogy írták már előttem mocskolódás, sárdobálás lesz belőle, de szegény kérdező aki adott esetben lehet hogy épp totál kétségbe van esve, vagy tényleg választ szeretett volna kapni a kérdésre, még mindig ott áll és vár, hogy esetleg majd betéved egy értelmes válaszoló is.

De azért nemcsak ilyen van, Szerencsére sok esetben lehet választ kapni a feltett kérdésre.

Én magam is szoktam néha kérdést feltenni, főleg általános véleményekre vagyok kíváncsi általában és sokszor kultúrált viták is kialakulnak belőle, ami jó mert ezekből le lehet szűrni az érveket/ellenérveket egy-egy dolog mellett.

2010. nov. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok unintelligens ember van, aki a múltban elszenvedett valós, vagy vélt sérelmei miatt kialakult frusztációját azzal vezeti le, hogy kifejezetten ROSSZINDULATÚ bejegyzéseket eszközöl. Gondolom egy-egy ilyentől ő megkönnyebbül, egy ismeretlenen, vagy többön letöltötte a haragját. Jómagam sosem tudtam azonosulni az ilyen gondolkodásmóddal. Én is sokszor írok be olyan választ, ami nem feltétlenül legyezi a kérdező vagy valamely válaszoló egóját, de akkor is igyekezni szoktam legalább az alapvető udvariassági normákat betartani és tárgyilagos hangvétellel kommunikálni.
2010. nov. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%

"mindegyik kategóriában ez van. kb azért, mert magyarok. :)"


Jajj mert tán külföldi oldalakon nem ez megy. Inkább azt mondanám "mindegyik kategóriában ez van, azért, mert emberek" :P

2010. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Mert nagyon jó érzés hülyézni a másikat, akkor én okosabbnak, erkölcsösebbnek, többre valóbbnak érezhetem magamat. Ráadásul anonim oldal, következmények nélkül megtehetem.
2010. nov. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
Ez a hungarikum nem a gulyás leves...
2010. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy határozott véleménye, ami mellett kiáll. Sokszor azonban túlzásba esnek a válaszolók, felhúzzák magukat azon, hogy mások más véleményen vannak mint ők.
2010. nov. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a "kedvencem", amikor valaki nem véleményt ír le, hanem tapasztalatot vagy élethelyzetet, és mégis van olyan, aki erre gonoszan, okoskodóan reagál. Mert nem muszáj, hogy megegyezzen a véleményünk (bár akkor sem kell megbántani a másikat), de ha valami olyat ír valaki, ami megtörtént vele, akkor abba miért kell belekötni?


A másik kedvencem, amikor már szegény kérdezőt egyszerűen csak a kérdéséért lehülyézik. Holott nem tudhatjuk ki kérdezte, lehet, hogy valaki valóban nem tud alapvető dolgokat. Annak pedig pont segíteni kellene, nem lehülyézni...(Ha meg csak viccből kérdezett, hát ez van, kit érdekel?)


Nem tudom miért lehet, de nem lennék az illető helyében, mert ha ezen élvezkedik, meglehetősen sz*r élete lehet...

2010. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!