Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnád ezt rokonoktól?

Elfogadnád ezt rokonoktól?

Figyelt kérdés
A keresztnevem megváltoztattam és a rokonok nem hívnak új nevemen. Hanem a régin. Azt mondják ők Sanyinak ismertek meg ha megharagszom ha nem, nekik Sanyi maradok sose fognak Daninak szólítani mert nekik fura lenne. Pl a nagymamám is ezt mondja mivel ö adta nekem a Sàndor nevet anyám nem akarta Sándor nevet adni nekem de apai mama nem engedte mivel apám meg nagyapám is Sanyi. Így elsőszülött vagyok csak is Sanyi lehettem. Anyai rokonaim kollégáim, mindenki az új nevemen hív csak apai nagyszüleim és apám testvére meg nagyapám rokonai nem hívnak új nevemen azt mondják szégyen hogy le vetettem a Sándor nevet
nov. 26. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Fölösleges volt ezt ilyen hosszúan ecsetelned. A helyzet az, hogy megértem a rokonaidat, nekem is fura lenne ha az unokatesóm Liliről hirtelen Daniellára változtatná a nevét. Mondjuk ez azért is van így mert a legtöbb embert annyira nem izgatja a név változattás, elfogadják a sajátjukat még akkor is ha nem tetszik. Hogyha valami elbaxott nevet adtak volna akkor megértem, hogy megakarod változtatni de így... hát nem tudom mivel nálunk nem volt ebből probléma, hogy bárki is erre kényszerült volna nem tudok segíteni sajna. Szopni fogsz egy darabig emiatt, talán életed végéig is ez van, akármennyire is akarsz erre megoldást keresni.
nov. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Te is irtal mar ide sokszor. Havonta legalabb 3-4x szembejovok a kerdeseddel.
nov. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Aladár, vagy ki már megint itt vagy?
nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Már lassan egy éve ezen rugózik, de lehet simán csak troll és azért írja ki havonta párszor.
nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem unod még?
nov. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Adrián vagy mi vagy... nem unod??? :D
nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább troll, én is emlékszem ezekre a kérdésekre.

Gondolom kap valami juttatást érte az üzemeltetőktől.

nov. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!