Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Padláson tárolt, 20-25 éves...

Padláson tárolt, 20-25 éves gyerekruhákat és játékokat elfogadnátok a nagyszülőktől?

Figyelt kérdés

A ti szuleitek tettek el valamit a majdani unokáknak?

Én nem igazán szeretném elfogadni, de sértődést sem szeretnék.


2023. aug. 28. 18:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Persze, ha jó állapotban vannak, miért ne?
2023. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Ha sértődik, ha nem. Ki tudja milyen bogarak kóltöztek már bele.
2023. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Átnézném őket mindenképpen. A ruhákat valószínűleg nem lehet már használni, de q játékok között simán lehet sok használható
2023. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, milyen körülmények között volt tárolva és mennyire volt rendszeresen tisztántartva az a padlás. Láttam már olyan padlást, ami ugyanolyan tiszta, ápolt volt, mint a ház többi szobája, minden holmi rendesen bedobozolva. Meg van olyan, ahol csak porosodnak, penészesednek a cuccok, mindenféle élősködők beköltöznek stb.
2023. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
87%

...azért eléggé függ ez attól, hogy miről is van szó konkrétan, és milyen állapotban van.


Meg kell nézni, van-e köztük használható dolog, de nem kötelező használni - azért próbáljátok finoman megbeszélni a nagyszülőkkel (először persze egymás közt), lehetőleg leginkább az a fél, akinek a szüleiről beszélünk.


Semmiképp' ne te ess neki anyósnak/apósnak (feltételezem, ez a felállás), vagy a párod a te szüleidnek, mert rosszabbul érinti őket.

2023. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%

Anyám gyerekkori pólyáját kaptuk meg ajándékba mamáméktól amikor a kis lányom született. Hibátlan volt, semmi baja (mondjuk nem padláson tárolták)

Rengeteg játék volt ott anyám gyerek korából, sőt mamám kis lány kori horgolt macija is itt van nálunk. Nagyon örültem ezeknek az "ereklyéknek". Azzal nem veszítesz semmit ha át nézed, közben sztorizgattok. Ha nem akarod megbántani, max elhozod aztán nem is tudom....rád bízom.

2023. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%
Nem
2023. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
95%
Anyósomék eltették a férjemék játékait a padlásra, mindent. A gyerekek születése után leszedték, átnéztük, ami jó állapotban volt, azt megtisztítottuk és kész, miért ne játszhatnának vele a gyerekek?
2023. aug. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%
A szomszéd kisfiúra a nagymamája az apukája eltett ruháit adja játszani, olyan aranyos hogy mindig abban van amiben az apukája is ott szaladgált az udvaron mikor akkora volt mint ő. Én nem látom ebben mi a rossz sőt, annyira szép szerintem. Annyi, hogy játszóruhák, nem hordja utcainak.
2023. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
12%
Biztos, hogy nem. Elég sznob vagyok új dolgok vásárlása terén.
2023. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!