Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek apa komplexusom...

Szerintetek apa komplexusom van? (lent kifejtem)

Figyelt kérdés

egy ideje az idősebb férfiak jöttek be (en 17 vagyok, 35-45 kozotti ferfiak) de ezzel nem különösebben foglalkoztam. Mivel nem vagyok jól lelkileg és nem tudom ez miert van ez volt a lagkisebb gondom. Az osztályfőnököm (férfi) először azt hittem hogy tetszik , de rájöttem , hogy nem. Csupán figyel rám, kedves, segítőkész, viccelődik és latszik rajta hogy szívén viseli a sorsunk, érdeklődik irantunk. -Imádom, legjobb ofő.- És elkezdtem észrevenni, hogy apa mostanában rengeteg dolgozik, ha itthon van sem sokat beszélünk és sokszor olyan mintha itthon is főnök lenne. Nem mondom hogy nem szeret de nagyon leterhelt és úgy érzem régen jobb volt a kapcsolatunk. Aligha beszélhetünk, de az sem apa-lanya témák, hanem politika, tudomany stb. Ha mesélek neki van hogy nem valaszol, szerintem azért mert nem szeret a semmiről beszelni, de rosszul esik. Anyával ugyanolyan, de nem tudom velwm miért ilyen azt sem tudom mennyi idő lenne az ,,egeszsegesz,, idő amit naponta legalább beszélgetéssel kellene vele toltenem. ugy erzem ez nem jó viszony, faj kimondani de ugy tunik mintha nem lányaként kezelne. Inkabb anyaval olyan mint egy családtag.

Lehet az hogy ofomben latok apai vonásokat, ezert szeretnék vele sokat beszelni, és vagyom arra hogy figyelmwt kapjak?

Illetve ez tényleg nem jó, vagy csak én látok bele sokat?



nov. 29. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Az apakomplexus ettől kicsit bonyolultabb. Inkább olyanoknal van, akiknek kiskoruk óta nincs jelen a gyerek életében vagy elhanyagolja. Ha ez most csak egy ilyen időszak, azért az nem ez a kategória. Persze ettől függetlenül így is úgyis rossz ez az elhanyagolás.
nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a korosztályodvból nincsenek értelmes barátnők, sem fiúk akivel eszélgethetnél, van ez így.
nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
33%
3- Miért? Nálunk is voltak ilyenek anno, és ez volt rájuk igaz.
nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán jól esik neked az hogy figyel rád valaki, ettől még nem vagy apakomplexusos.
nov. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3, sajnos nincsen, oedig már kerestem, hogy beszélnék vele
nov. 29. 19:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebb korosztály már kevésbé csapongó, és kiszámíthatóbb, sokszor becsületesebb is mint a fiatalabbak..
nov. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az.
nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez apakomplexus-e, de ha visszaemlékszem arra időszakra, mikor én voltam 17, nekem elég volt napi 15-30 perc minőségi időtöltés (ami lehetett a semmiről való locsogás is) és mellette a mindennapokhoz szükséges beszélgetések.
nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 NTBS ***** válasza:
89%
Ez nem apakomplexus.
dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
22%
Írj. 43/F
dec. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!