Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha anyukámnak nagyon nehezen...

Ha anyukámnak nagyon nehezen lett gyereke az azt jelenti hogy nekem is így lesz?

Figyelt kérdés

#gyerek #szülés #terhesség #anya #Szulo-gyerek kapcsolat
dec. 23. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak az biztos, hogy ha anyukádnak nem lenne gyereke akkor neked sem lenne. Az összes többi lutri, kár előre aggódni.
dec. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ritkán lehet előre belőni.

Vannak olyan meddőségi problémák, amikre örökölhető a hajlam, de ez sem jelenti azt, hogy biztos neked is lesz olyan problémád.

És persze vannak olyan nehezítő tényezők, amik teljesen függetlenek a genetikától.

Az én anyumnak pl. meg kellett nyitni műtéti úton az egyik petevezetékét, mert egy vélhetően gyerekkori felfázás miatt el volt záródva mindkettő, előtte több évig hiába próbálkoztak. Ezt a problémát én nyilván nem örököltem.

Anyukádnál milyen probléma állt a háttérben?

dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 4 gyereket szúlt minden gond nélkül, pikk-pakk terhes lett mindig.

Nekünk több mint 3 év alatt jött össze, orvosi segítséggel.

dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a biológia nem így működik.
dec. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ettől függ.

Anyának egyből összejöttek a gyerekek. Én mint 2.baba úgy fogantam hogy nem is terveztek egyenlőre csak késöbbre. 18hónap van én és a növérem között. Én 6 hónap próbálkozás után estem teherbe.Tesóm 2 éve nem tud.. Semmi összefüggés szerintem ne aggódj!

dec. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem
dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyunak ketten vagyunk a nővéremmel. Amikor gyereket akart, gyereke lett. Nővéremnek két gyereke van, szintén mikor akarta, terhes lett. Én 4 évig küzdöttem, végül lombikkal sikerült a baba, aki hamarosan születik. Nálunk a anyu anyukájànak jött nehezen anyu öccse, de végülis orvosi segítséggel ő is megfogant.
dec. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 1Léna ***** válasza:

Ha nagyon félsz ettől, akkor a félelem miatt igen.

Egyébként, jó szemelőt tartani, hogy 20-35 éves kor között van a biológiai érettség a gyermekvállalásra. Nem kedvező túl sokáig halogatni a gyermekvállalást.

Nagyon sokat segíthet, ha jól ismered a ciklusodat. "cikluskövetés"

dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es! Cseszheted ha követed a ciklusod, ami mondjuk szabályos is, de ezer féle immunológiai problémád van (mint pl nekem is, ami miatt nem tudtam természetes úton teherbe esni).
dec. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!