Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben miért lett...

Az utóbbi időben miért lett nagy divat karácsonykor a közösségi médiára kiposztolni a családi fotókat a fánál/műteremben készült karácsonyi képeket? Mintha régebben kevésbé lett volna elterjedt az ilyesmi.

Figyelt kérdés
Igazából a saját véleményetekre vagyok kíváncsi, akár negatív, akár pozitív. Békés, kellemes ünnepeket mindenkinek!:)

dec. 25. 01:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
78%
Nem ártanak ezzel senkinek, ha számukra ettől jobb akkor egészségükre.
dec. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim válasza:
67%
Ez csak farokméregetés. Kellenek a lájkok, pont mint neked erre a kérdésre a válaszok. Nem is tudom, hogy melyik a gázabb, hoy ezt magyarázni kell, vagy hogy megteszem... Ja, én be vagypkl nyomva... kellemesd húsvéti ünnepeket!
dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
84%

Digitàlis vilàgban vagyunk..


Làjkvadàsz zajlik èppen.. de mit is èrnek vele?

dec. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
19%
3: dehogy élünk, 20 éve éltünk digitális világban. 8 éve sehol nem vagyok már fenn a neten, kb. 10 éve használtam utoljára social mediat. Múlt technológiája.
dec. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
79%
Az emberek mindent kiposztolnak, miért pont azt ne? Az még el is megy, a nyaralásról meg a xarcsimbókokról készült rengeteg kép veri ki nálam a biztosítékot. Le is szálltam a közösségi oldalakról, de még így se mindig úszom meg, ha összefutunk elkezdik mutogatni.
dec. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
30%
réggen is volt ilyen max a te barátaid közt nem vagy te nem veted észre.
dec. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
84%
Másképp hogyan bizonyítanák, hogy nekik is van karácsonyfájuk? 🤷‍♂️
dec. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
77%
Változik a világ és változnak vele az emberek is. Semmi baj nincs ezzel, engem picit sem zavar.
dec. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim válasza:
81%
Mert muszáj megmutatni a világnak kívülről, hogy minden oké, belül meg rohad az egész.
dec. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
94%

Regen legalabbis kb 35 eve is divat volt, hogy keszultek kozos csalado fotok, plusz aki gazdagabb volt fotoshoz ment es utana azokat rlohivtuk es a papirfotokat osztogattuk a csaladnak. idosebb rokonod fotoalbumaban biztos te is fogsz talalno ilyet.

Tehat nem utobbi idoben divat.

cdak most mar nagyon egyszeruen megvalosithato es elerheto mindenkinek digitalisan ey sokan is hasznaljak a kozossegi mediakat.

Van egy mobilod, berendezel egy kis diszletet mindenki szepen feloltpzik es mar lehet is kuldozgetni. Profibb de akar egy amatos hobbi fotossal is eszmelezlen jo kepeket lehet csinalni es ahhoz kepest elerheto aron. Aztan osztogatno ajandekba.karacsonykor.

Masoknak meg megmutatni:-) akarmilyen feluleten.


Igaz nalunk nem hagyomany csak a sajat kis amator kozos kep. De gyerekekrol suliban/oviban mindig keszitenek karacsonyit es mi is odaadjuk masnak jaandekba. Igaz en oreg vagyok a netre semmipyen kpzossegi mediaba nem szivesen toltom fel.

dec. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!