Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tudja mindenki előre,...

Miért tudja mindenki előre, hogy mit fog kapni karácsonyra? Miért nem divat a meglepetés? (nem arra gondolok, ami ruha, és fel kell próbálni, hogy jó legyen) Miért tarják gyerekes dolognak egyesek a meglepetést?

Figyelt kérdés
2009. dec. 23. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, mert szeretem a meglepetéseket. Majd holnap este kiderül!
2009. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább félnek a meglepetéstől, hogy negatívan sül el. Az is fél, aki adja, az is aki kapja. de azért én mindig adok meglepit, olyat, amivel nem lőhetek túlságosan mellé, olcsóbb használati dolgok, kozmetikum, zokni stb.
2009. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok és foggalmam sincs mit fogok kapni.

a páromnak sincs.

még novemberben közöltük mik azok amiket szeretnénk, ez jó sok dolog volt, így mindenkinek adtunk tippet.

nálunk divat. egyedül anyukámék tudják mit kapnak mert elromlott a telefonjuk még összel és féltem hogy vesznek egy újat, így az én jézuskám hozza nekik, de mellé egy meglepetés is lesz.

2009. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egy részét tudom, mert direkt azokat kértem. viszont lesz meglepi is :)
2009. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én se tudom és "rettegek" hogy újabb gagyit sóznak rám. Ez van.
2009. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is nagyrészét tudom SAJNOS, mert mamám anyumnak adja a pénzt hogy vegyen nekem valamit, anya meg nekem, szóval lényegében megveszem magamnak az ajándékot aztán majd meglepődök.. de szerencsére nagy a család, lesz akitől meglepetés lesz :) (szüleimtől meg motorosgatyát kapok szóval ahhoz muszáj volt mennem méretet nézni :D)
2009. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem divat előre megmondani, de mondjuk az tény, hogy a szüleim kérdezgetik, hogy mit szeretnénk, hogy tudják, minek örülnénk (nem vagyunk már kicsik), de nem árulják el, hogy mit is fogunk kapni. Én mondjuk tudom, hogy mit kapok, mert már meg is kaptam. De ez azért van így, mert egy új kanapét kaptam, hát azért azt csak ki kellett választani, illetve a szállítóknak ide kellett hozni, nem lehet betenni a fa alá :) Szóval ha olyan dologról van szó, amit a szüleinktől kapunk, és ki kell választani, akkor azt szoktuk tudni előre, de pl. pár éve az volt, hogy mondtam anyuéknak, hogy tulajdonképpen nincs égető szükségem semmire, teljesen rájuk bízom, hogy mi legyen az, nem is mondom meg, hogy miket szeretnék, mert ötletem sincs :) Akkor kaptam 10 darab bitang jó könyvet, mivel imádok olvasni :) De mondom, azért van olyan, hogy olyat kapunk tesómmal karácsonyra, ami tényleg szükséges, és akkor azt tudni szoktuk. De pl. nagyszüleimtől sosem tudom előre, hogy mit kapok, hiszen az olyan dolgokat, amik szükségesek, azokat mindig a szüleimtől kapom, nem tőlük. Az ő ajándékuk minden esetben meglepetés.

Amit én ajándékozok, az meg pláne meglepi mindig mindenkinek :) Agyon is csapnának, ha elárulnám előre.

2009. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk azért nincs meglepetés, mert azt vesszük és pont olyat amire szükségünk van, ha mindenünk meglenne, akkor szívesen vennék énis meglepiket, de sajna ez van, bár vmi apró meglepi mindig van:)))
2009. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak én és párom tudjuk az ajándékokat, mert én szegény vagyok, és így is szeretne segíteni, hogy minél hasznosabb holmit kapjak, neki meg mindene megvan, és nem szeretnék haszontalan dolgot venni, azt szeretném, hogy örüljön. Mindenkinél másképp működik, szerintem ez nem baj.

A szülök és rokonok, barátok nem tudják, hogy mit kapnak.

Én tudom, hogy pároméktól mit kapok, mert anyja is segíteni akar, kaptam pénzt, és megvettem magamnak a dolgokat. Nadrág, melltartó, stb.

Nem gyerekes dolog a meglepetés, de pl a az én helyzetemben sokkal jobb néhány dolgot megbeszélni.

2009. dec. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!